SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Most i 3 cykl. 10 miechów na bombie :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

89

Wzrost

176

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

118

Obwód uda

68

Obwód talii

90

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B/T/W 3/2/2 g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle. prop solo, cypio+winko

Opisz swój plan treningowy

FBW od, 2015 spliit

Cel cyklu

dobra masa, siła,

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 tyg. mostek

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

podlany trochę ;)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130/165/140
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Meta w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Nigdy mety nie brałem bo zawsze myślałem ,ze to dla leszczy jest ;). Ale czytam i czytam o metce i może być dobrze :) Co mi tam . Zobaczę jak na mnie podziała. A jak z dietą ? Myślę powoli o vlcd tylko tyle ,że ta dieta tylko na redu się nadaje. Dobrze myślę ?

Zmieniony przez - marrcii w dniu 2014-11-09 21:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Bo meta to silny steryd, a ze oral to i leszczom latwiej sie przelamac zeby jesc, a nie bic strzalow ;) a z dieta sam zobaczysz, jak starczy ci masy to zredukuj, potem przynajmniej nabierzesz lepszych jakosciowo miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Właśnie siedzę i czytam o vlcd. I też przeczytałem ,ze potem jakość mięsa może się poprawić na poważnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
No tak bo im masz wiekszy bf tym gorsza jakosciowo bedzie nabierana masa (tluszcz+woda) im mniejszy bf tym lepsza masa :) sam jestem na suscie i mecie i mysle by po cyklu wbic enan 4tyg po 250/week i zroboc vlcd, potem juz wyciety znowu lekka masowka i lato :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
To może bić samego teścia i lecieć vlcd a potem(z normalną dietką) teść + deca+ meta ?:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dobre podejście. Możesz zacząć od 4 tyg na enanie - 250 mg e4d i na vlcd, następnie, z niższym bf-em wejść na masówkę. Ja tak zrobiłem na wiosnę i naprawdę lepszej jakości masa wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Zrobię jak radzisz. Mam nadzieję ,że wytrzymam VLCD . Wiem ,ze też byłeś na vlcd. Naprawdę nie zalewa jak się wraca do normalnej diety ? Pewnie kilka pójdzie kg do góry ale jak mam stracić 10 kg fatu to te 4 jak wrócą będzie i tak super ! . Czy vlcd mogę zacząć na mostku czy lepiej po jak będzie leciał test ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak bedziesz na tescie zacznij vlcd,jak zrobisz dobrze w sensie wyjdziesz z vlcd to nie zaleje,musisz przy dodawaniu ww obserwowac cialo,jedni daja odrazu ze 2-3gr wegli na kmc i nie zalewa,dla innych za duzo to jest,ja dawalem 1gr ww na kmc co 4-5dni i bylo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak Kamil. Ja wszedłem od razu na zerowy bilans (3,5 g węgli) i było bdb. Nie zalało, a nabijało konkretnie. Ale Ty musisz obserwować siebie i wybrać jedną z metod wyjścia. Nie uda się teraz (zaleje za bardzo na przykład) to następnym razem zrobisz inaczej. Na jednym vlcd świat się nie kończy.

Zacznij vlcd na teście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po 100 mety

Następny temat

pierwszy cykl do oceny na saa

WHEY premium