SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje aktualne foty do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
mam taki zamiar właśnie a zeby nabrać masy.. Pozdro

"Uzywaj pięści ale i mózgu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
fajny chłopak jesteś

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
zamiast spinac plecy do zdjecia tylem ,raczej je rozszez bedzie bardziej efektywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
jak na taki staz jest dobrze łap soga =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
dobra, przy następnej sesji zrobię jak mi powiedeziałerś.. thx i pozdro:)

"Uzywaj pięści ale i mózgu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
przydało by sie pare kilo suchej masy jeszcze ale do wakacji jeszcze troche czasu ;], ogolnie spoko

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
do wakacji jeszce 3 miechy a wieć parę doddatkowych kg mi wpadnie:) teraz ostro i cieżko trenuję wiec efekt bd widoczny.. pozdro :)

"Uzywaj pięści ale i mózgu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260


Znalazłem jeszcze jedno foto pleców.. Miłego oglądaniaa:)

"Uzywaj pięści ale i mózgu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
no coż jezeli wczesniej nie cwiczyles to efekty bedą ladne do wakacji :) przynajmniej dla Ciebie xD ale tak jak reszta radze zebys sie wziął za diete :) a co do tego ile dni w tygodniu cwiczysz to ja nie mam zadnych dni nietreningowych ale ja pakuje juz 2 lata i 8 miechow i mi to wychodzi na lepsze, wszystko lezy w genetyce. Jak na taki staż to bardzo ładnie ale co ty chcesz pokazywac na brzuchu po takim czasie cwiczenia? w ogole co ty tu chciales pokazac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
...co chciałem pokazać? dziwne pytanie... Masz mi coś za złe?:D

"Uzywaj pięści ale i mózgu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare lat pracy :D Fotki co miesiac - aktualny link na 4str.

Następny temat

Początek %-)

WHEY premium