SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Mógłbyś dać dokładny opis Twojego wyciągu? A dokładniej jak zrobiłeś te prowadnice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2073
Mogę opisać, ale nie dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
wyciag bardzo ladnie wykonany
za silke sog leci ! milego tyrania !!

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Spoko, to jak będziesz miał czas to proszę o opis tego wyciągu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
To i mi byś mógł napisać w wolnej chwili co nieco o tym krzyżaku (chodzi mi o wymiary )
kto co robił tą siłownie bo jest naprawdę super pozdrawiam. oczywiście song leci :)

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17288
wypas siłka, sztanga mocno łamana pro, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5398
Siłka super :) Mógłbyś mi napisać z czego masz bloczki do bramy ? i gdzie takie moge dostać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Siłka super. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2073
^Grzechu#CZW
Siłka super :) Mógłbyś mi napisać z czego masz bloczki do bramy ? i gdzie takie moge dostać ?

Bloczki to toczone kółka, nabite na łożyska i zamocowane na osi i do tego skręcone ma maxa na specjalnych, podtaczanych podkładkach by uniknąć tarcia, tak, że wszystko hula jak ta lala " Dostać takie coś to nie wiem gdzie - kolega mi zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2073
szefszefow
wypas siłka, sztanga mocno łamana pro, sog

Tez robiona - spawana z wytaczanych, frezowanych wałków - na giętarce takie coś ciężko byłoby uzyskać, a te skosy są mega wygodne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie.

Następny temat

brzuszki - ławka skos

WHEY premium