SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja redukcja. Dieta. Odzywki. Trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15851

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

m

Waga

103

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
OK, witam wszystkich po długim weekendzie ciężko się zebrać do diety i treningu. Wróciłem w niedziele, w Poniedziałek sporo pracy już miałem isc na trening kiedy spotkałem sasiada... dziś też mi sie wszystko srednio chce. Kura kupiona , wieczorem na bank sie przebiegne. Dieta dziś jako - tako. Myśle , że jutro juz na 100 trening zrobie & diete. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Dieta dzis juz w miare trzymana. Trening zrobiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
brawo!!!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
A jak efekty? Zrób jakies fotki porownawcze, bo okres spory juz chyba? Tzn. chętnie bym zobaczył jakies podsumowanie, ale jak nie czas na to to wiadomo, twój dziennik;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
szczerze to nie ma co podsumowywac - fakt , ze od ostatniego podsumowanie sadlo jakies 2-3kg , to sporo przerw mam przez wakacje tu wyjazd tam wyjazd delegacje troche imprez. Pod gorke strasznie w wakacje tak na 100% dopiac diete. Od niedzieli jade na ostro jak spadnie jeszcze 2 kg to zrobie podsumowanie promis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Witam,

tamten tydzien caly w rozjazdach i sporo na glowie. Treningu zero , dieta jako tako staralem sie zdrowo jesc. Od wczoraj dieta 3mana tzn. 3 male kawalki ciasta wczoraj pozatym wg rozpiski dieta oraz trening. Dzis tak samo wypad sluzbowy w delegacje do Plocka i rowniez 2 kawalki ciasta wpadly. Pozatym dieta trzymana bieganie wieczorem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
czyli ile dni przez ten miesiąc trzymałeś się rozpiski?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
uznajmy ze zaczynam 1 tydzien , akurat poczatek wrzesnia , bedzie dobrze kontrolowac i prowadzic :) Sierpien sam widziales a to dlugi weekend , a to wesele, a to jakies imprezy w robocie. Szkoda gadac ciesze sie , ze tyidzen utrzymalem rozpiske i waga w gore nie poszla :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Siema, dieta dzis trzymana trening zrobiony. Wszystko powoli wraca do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3099
Siema , dzis wszystko w 100% trzymane wlasnie zjadlem 3 posilek. Za pare H koniec roboty, rowerek do domu plus wieczorem bieganie. Czuje ze zyje!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningu

Następny temat

Dieta na masę, do sprawdzenia

WHEY premium