SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja przygoda z kulturystyką.(zdjecia)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6806

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

72

Wzrost

179

Cel treningowy

masa obecnie do 80

Staż treningowy na siłowni

3

Uprawiane inne sporty

obecnie brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga,sztangielki 90kg,wysluzony atlas

Dieta

Na mase

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Kręgosłup(piersiowo-lędzwiowy) ,lewy łokieć

Zażywane suplementy

aktualnie gainer mass

Ostatnio przerabiany plan

split własny

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie ma sie czym chwalic(dorzuce pytanie w tej kwestii)
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
mlodzian,
powtorze juz ostatni raz.

PRZECZYTAJ UWAZNIE MOJ POST! - tam jest wszystko.

Ty napisales,ze to wszystko nie jest ci obce,ze o tym wszystkim wiedziales...
a ja smiem twiedzic,ze wlasnie wykladasz sie(jak wiekszosc swiezakow) wlasnie na podstawach-dlatego podalem istotne elementy o ktorych nie pamietasz,badz nie chcesz pamietac.

dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
TUTAJ DAJE TRENINGOWY PLAN

Poniedziałek :
Nogi-Brzuch
-Nogi
Przysiady ze sztanga na barkach 12--10-8 powtorzen
Prostowanie nog w siadzie 12-10-8
Uginanie nog w lezeniu 12-10-8

-Brzuch
`brzuszki` na ławce prostej z obciazeniem 5kg 24-22-20
podciaganie nog pod klatke piersiową nogami w dol(skosna lawa)24-22-20
boczne skrety tlowa na lawce prostej 24-22-20

Wtorek
Klata-Triceps
-Klata wg Tomasza Pabiniaka
Wycisk sztangielek na lawce poziomej 12-10-8
Wycisk sztangielek na lawce skosnej 12-10-8
Rozpietki na lawce prostewj 12-10-8

-Triceps
Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tlowia 12-10-8
Prostowanie ramion na wyciagu stojac 12-10-8
Pompki w podporze tyłem 8-10-max

Środa -40 min biegu

Czwartek Wolne

Piatek Barki-Przedramie

Barki
Wyciskanie sztangielek siedzac 12-10-8
Unoszenie bokiem w gore sztangielek siedzac 12-10-8
Unoszenie sztangielek bogiem w gore(klatka piersiowa na kolanach)12-10-8

Przedramie
Praca nadgarstkiem w podchwycie 12-10-8
Praca nadgarstkiem w nachwycie 12-10-8
Drążek+ lina (niewiem jak sie to nazywa,zakladam obciazenie na linke i nawijam na drazek na wyprostowanych rekach) 2x5

SObota
Plecy-Biceps
PLECY
Sciaganie drazka gornego na wyciagu do klatki 12-10-8
Podciaganie sztangielki jednoracz w opadzie tlowia 12-10-8
Wiolowanie w lezeniu na lawce poziomej 12-10-8
Przenoszenie sztangi za glowe(rece prawie proste w lokciach)12-10-8

Biceps
Uginanie ramion ze sztangielkami (chwyt mlotkowy)12-10-8
Uginanie ramion ze sztanga 12-10-8
Uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o kolano 12-10-8

TP JEST PLAN AKTUALNY,CWICZE NA NIM OK 3 TYG,ZMIENIAM CZASEM PO JEDNO CWICZENIE,STOSUJE TEZ NIERAZ SUPER SERIE ABY TRENING ATAKOWAL MIESNIE W ROZNY SPOSOB.Nieraz zmieniam też kolejnoc cwiczen.

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
k***a czytam i nie wierze ... TOMASZJR sa 3 opcje - nie jesz, malo odpoczywasz, op*****lasz sie na treningach ... wez chociazby 3 000 000 osob cwiczacych i zaden nie bedzie mial takiego problemu jak ty bo zaden z nich nie wali w ch**a tylko sumiennie wszystkiego pilnuje ... tak wiec albo czytaj i sluchaj co sie do ciebie mowi bo miales juz tutaj z 5 razy napisane co powinienes zrobic albo odpusc wogole pisanie na te tematy i baw sie dalej w swoim wyimaginowanym swiecie idealnosci twojego pojmowania tego sportu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
były przypadki,to niewiem mysl ze jak tygodniowo tyje 1 kg to jest dobrze(waze sie na czczo) powinienem sie moze wiecej wysypiac.Po kazdym treningu jestem zmeczony.Może mam jakis kurna zanik miesni? Sproboje tyrac na tym planie zobaczymy co bedzie,tak jak mowie teraz juz zapisuje sobie progresje bardzo dokladnie,kazde jedno powtorzenie i kazdy nawet 2kg dodane,tak jak napisal to traktor

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Tomek

widze,ze dalej glowa w mur.

jesli czytam dane w ankiecie,to DOSKONALE SOBIE ZDAJE SPRAWE,ZE:

1. nie potrzebuje zadnych zdjec Twojej sylwetki,gdyz doskonale wiem,jak osoba na Twoim poziomie wyglada,

2. nie potrzebuje analizowac Twojego planu treningowego,gdyz doskonale wiem,ze jest o kant dupy.

rozumiesz?

a na temat programu dla takich pacjentow,jak Ty,pisalem tutaj:

https://www.sfd.pl/Plan_do_poprawy;_cykl_na_masę;_staż_ok._roku-t849849.html#post3

teraz sobie popatrz i porownaj.

a to jest tylko trening!
a przeciez juz wszyscy,ktorzy w Twoim temacie sie udzielali dobrze wiedza,ze lezy takze zarcie i odpoczynek.
czyli wszystkie skladowe zabawy w pakera.

CO JESZCZE MAM(Y) NAPISAC?

albo inaczej: W JAKI SPOSOB,ABY BYLO ZROZUMIALE?


ps.
jest niezle.
4 str pitolenia o dupie maryny.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
Tzn dieta też jest rozbic o dupe ? :)
nie ma obliczen-nigdy tego nie umialem zrealizowac.
Co do całej teorii mysle ze dla przypomnienia z pewnoscia bede mial co czytać.Napisalem na poczatku w moim poscie ze jestem znany z kontuzji,bo zasadniczo lekarz zabronil mi dzwigac cokolwiek,ale że nic mnie nie boli i inspirowany ludzmi ktorzy wyciskajac z implantem przedramienia i dloni brali udzial w wyciskaniu , uznalem ze tez dam rade mimo przeciwnosci.
Napewno przeczytam to co dales i bede jechal dalej,czesto napewno nie jeden z nas mial tak ze na lekcje obcego jezyka umial opowiedziec dialog z doktorem,ale nie pamietal jak powiedziec dzien dobry. Odezwe sie jeszcze w tym temacie :)

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
jeśli jest to chleb razowy z supermarketu to nie stawialbym na niego, ja piekę sam sobie pieczywo i mam pewnosc ze jest bez spulchniaczy i moje 3kromki na 1,3cm ważą 200g i sa pelnowartowsciowe, 2 jajka zmień na 3 przynajmniej drugie śniadanie ma za mało białka, posiłki okołotreningowe dałbym żeby miały przynajmniej 300g ryżu/kaszy czy tam co tam spożywasz bo może walisz tam za mało węgli, no i nie masz tu tłuszczu wpisanego a to ważne, no i wedlug mnie za wiele posilków opartych o ten chleb, kanapeczki to nie za dobra dieta

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
no wiadomo ze stejki najlepsze :D ale niestety az tak nie moge bardzo byc w tym staranny bo mieszkam z mama i ucze sie. Chleba też nie mam jak wypiekac z tłuszczy to nie jadam ich w posilkach okolo treningowych bo tak sie nie robi,jem na sniadanie i kolacje.

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
traktor,przeczytałem to co mi dałes 1 art virena,to jest obalenie tego wszystkiego co tutaj przeczytałem.Mógłbys w jakis dostepny sposob napiac dlaczego moj plan jest zły? Atakuje miesnie pod roznym kątem,dziala na rozne partie,dodatkowo wybieram to co nie obciazy mojego kregosłupa,FBW robilem dawno temu,oczywiscie nie moge robic MC

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Atakuje miesnie pod roznym kątem,dziala na rozne partie,dodatkowo wybieram to co nie obciazy mojego kregosłupa,FBW robilem dawno temu,oczywiscie nie moge robic MC

WLASNIE DLATEGO JEST ZLY.

dalej sie bedziesz krecil i marnowal czas?

ja pier....
wszystko jest w postach.
wystarczy uwaznie przeczytac,podwinac ogon i ZAPYERDALAC!


i jeszcze raz wkleje,bo chyba slepy byles(jestes).

przy poszukiwaniach planu,kieruj sie 3 najwazniejszymi wytycznymi:
- max 3-4 sesje treningowe/tydz. (4 TYLKO W PRZYPADKU,JESLI DOSKONALE KONTROLUJESZ ZARCIE ORAZ WYPOCZYNEK)
- max 5cw/sesje
- ponad 90% objetosci treningowej powinny zajmowac ciezkie,zlozone cwiczenia podstawowe.


wydrukuj sobie w duzym formacie i powies w widocznym miejscu-moze pomoze.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-18 13:45:47

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o Poradę

Następny temat

Fbw 5x5 traktora

WHEY premium