SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235


Witam, ułożyłam taką o to dietę

Płeć: Kobieta

Wiek: 29

Waga: 68

Wzrost: 159

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 68

Obwód uda: 61

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 35% ?

Aktywność w ciągu dnia: siedzący tryb życia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: szybkie spacery

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej: cardio, basen?

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: bio cla z zieloną herbatą

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: możliwe

Stosowane wcześniej diety: dr dukana, kopenhaska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
czytalam ale jakos nie chce mi sie wierzyc w to ze jak bede jadla to wszystko to schudne, skoro teraz jem wszystko i tyję no moze jem za duzo ale to dziwne ze mam schudnac podczas jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
Nie wiem czy nie za duzo białka, no i nie wiem co jeszcze dołozyc z tłuszczy, z doświadczenia wiem, że nadmiar węgli mi szkodzi
Proszę o ewentualne uwagi do dietki, zalezy mi na szybkiej redukcji oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jakie masz zapotrzebowanie?

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
wyliczyłam na 1470 kcal, przy niskiej aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6076
Hej, mam pytanie jak chcesz odmierzyc 100g jajka?? przeciętne jajko ma 60g i dlatego tyle bym proponował do tego jakies pieczywo bo tak same jajko słabo wchodzi. warzyw nie wliczmy do biansu. Na moje za dużo oliwy po 2 x 10g starczy i obnizysz kcal. Twaróg daj półtłusty mniej przetworzony. Co do aktywnosci to nie da rady nic innego jak szybkie spacery?? Może jakieś biegi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
nie wiem jak po ugotowaniu ale na surowo mialo ok 100 g wazylam
po za tym wszedzie polecają wiecej tłuszczy wiec myslałam że oliwa z oliwek to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
napisze mi ktos czy dieta jest ok ? bo nie wiem czy mam ukladac na inne dni w ten sam sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
czekam na ocene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Dlaczego nadmiar węgli Ci szkodzi? Czemu nie ułożysz normalnej diety zbilansowanej? Węglami podkręcisz metabolizm spieprzony przez poprzednie diety. Dorzuć wysiłek siłowy oraz jakaś formę aerobów.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
po prostu po kazdej diecie jak zaczynalam normalnie jesc i jadlam wlasnie weglowodany (makarony, ryz itp) to bardzo szybko tyłam dlatego boje sie to jesc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 235
no troche cwicze interwał i cardio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie diety redukcyjnej

Następny temat

Oliwa z oliwek, kiedy pić i z czym ???

WHEY premium