SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne nogi bez przysiadow!? prosze o komentarz expertow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3592
Witam

Zaczne od tego ze pewnego dnia troche wypilem i cos mi sie uroilo i spinalem nogi na maxa i tak z 5 serii, na drugi dzien mialem masakryczne zakwasy.

Spinania czyli 2 stopy plasko na ziemi i tak jakbysmy napinali i pokazywali przod czwroroglowy uda

Dzis mialem trening nog i mowie sprobuje jeszce raz tych spiec skoro nie moge robic przysiadow (wada kregoslupa) i zrobilem 7 serii takich spinan na maxa, az mroczki mi sie pojawialy ; ] , juz lapia mnie zakwasy hardcor jutro bedzie hehe napisze jeszcze rano jak samopoczucie, moje pytanko czy na takim cwiczeniu mozna zbudowac mase nog i sile?

Warto tez sprobowac takich napinan na maxa z innymi partiami, np. biceps kiedys napewno wytestuje.

plan
7-6 serii spinan na maxa do bólu!
3-4 serii marynarskich krzeselek lub wyprostow na maszynie siedzac 10-8powt
6 serii na tyl ud lezac na brzuchu uginanie

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
jasne juz Ci wskoczy masa od spinania ...

tak samo od spinania zwieraczy powinno Ci dupsko urosnac bzdury gadasz

p.s. nie spinaj sie tak

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to chyba musisz miec jakie slabe nogi, ja po operacji kolana non stop spinalem miesien i nie mialem zadnych zakwasow a noga chudla w oczach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3592
To widze to twoje spinanie ^^ ,moj kolega z ktorym to robilem tez ma dzis masakryczne zakwasy jak po 10 serii przysiadow musisz je spiac ponad granice bolu ,jak ja je spianlem to myslalem ze mi zaraz miesien jakis peknie i tak z 20sec na maxa zrob tak dzis 5 razy na bank bedziesz miec zakwasy jak wytrzymasz to pogadamy

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dziwne sa twoje zakwasy, ja izometrie robie od kilku lat i pelno moich kumpli ale nikt nigdy nie mial zakwasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no widzisz bot, kup sobie lepiej nowe nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3592
Jakos nogi trenuje od zawsze, 2 lata a od roku nie robie juz przysiadow, ciagow i nawet po przysiadach nie mialem takich zawkasow dzis mija 3 dzien i jeszcze mam zakwasy nie małe ^^ zepmnijcie na maxa jak boli to jeszcze dluzej, i slabych nog raczej nie mam :>g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie masz słabych to po sie pytasz.. pij dalej, spinaj sobie i sie ciesz ze masz silne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
raczej wątpie by masa/siła poszła od samych spięć, może być na uzupełnienie.
Nogi i bez przysiadów da się zrobić przy odpowiednich maszynach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mase tak sily napewno takiej nie zrobisz na maszynach, z reszta przysiad to nie jest tylko sila nog! takze ciezko to porownywac, plecy, brzuch i ogolnie cale cialo mocno pracuje nad utrzymaniem sylwetki...nie ma co porownywac jakis smiesznych maszyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale co dziwnego; każdy mięsien, ktory jest niećwiczony jest slaby i z byle powodu pojawiają sie zakwasy.

a jesteś pewiem, ze nie możesz robic przysiadow w żadnej formie; czy to tylko "psychologia lenistwa"

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-07-04 22:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Ja czasem jak spinam mięśnie to nóg łydek albo coś dostaje skurczu :/ czemu ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tydzien regeneracji, czy koniecznie calego ciala?

Następny temat

Taki problem odnośnie przetrenowania 4x split + 2x brzuch.

WHEY premium