SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Wiem, że posypią się łokurvy, ale może ktoś pomoże

Co by było jakbym robił trening na masę, jadł normalnie zdrowe rzeczy, ani dużo, ani mało - tak w sam raz żeby utrzymać wagę i jednocześnie robił aeroby w postaci jakiś treningów typu a6w, biegów i tym podobne?

Co by z tego wyszło ?

Pytam całkiem poważnie.

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
wiekszosc kulturystow podczas redukcji przed zawodami ćwiczy treningmi na mase m.in Radek Słodkiewicz ma to oczywiscie uchronic mięśnie przed spaleniem , wiec drzwi stoją otworem

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2005-11-06 17:18:59

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
łokurva

Trening na mase + bieganie 3-4 razy w tygodniu + A6W = gites

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-11-05 14:13:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
A ja do diety dodasz Kecup to juz bedzie mega gites

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
sam trening na mase mowi za siebie : DIETA NA MASE :) na mase czyli zwiekszyc swoja mase miesniowa a zarazem ciezar ciala :) takie moje zdanie :) ja np chodze na silke, codziennie trenuje po 3 godziny w tenisa stolowego i po treningu jestem caly mokry, i do tego jeszcze basen raz w tygodniu. niby to nie duzo ale z masa u mnie ciezko :) idzie powoli.
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
No dobra, ale popatrzmy na to z innej strony

Ćwiczymy treningiem na mase, czyli idzie nam masa - mięśnie i tłuszcz. Jemy normalnie, ani dużo, ani mało, w sam raz (no, może bardziej więcej niż mało ). Robimy aeroby, czyli spalamy ten tłuszcz, który jednocześnie idzie w masie.

Suma sumarum wychodzi nam masa mięsniowa odtłuszczona bez zmian wagowych . Źle to sobie tłumacze?

ŁOKURVA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
No dobra, ale popatrzmy na to z innej strony

Ćwiczymy treningiem na mase, czyli idzie nam masa - mięśnie i tłuszcz. Jemy normalnie, ani dużo, ani mało, w sam raz (no, może bardziej więcej niż mało ). Robimy aeroby, czyli spalamy ten tłuszcz, który jednocześnie idzie w masie.

Suma sumarum wychodzi nam masa mięsniowa odtłuszczona bez zmian wagowych . Źle to sobie tłumacze?

ŁOKURVA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
No dobra, ale popatrzmy na to z innej strony

Ćwiczymy treningiem na mase, czyli idzie nam masa - mięśnie i tłuszcz. Jemy normalnie, ani dużo, ani mało, w sam raz (no, może bardziej więcej niż mało ). Robimy aeroby, czyli spalamy ten tłuszcz, który jednocześnie idzie w masie.

Suma sumarum wychodzi nam masa mięsniowa odtłuszczona bez zmian wagowych . Źle to sobie tłumacze?

ŁOKURVA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
No dobra, ale popatrzmy na to z innej strony

Ćwiczymy treningiem na mase, czyli idzie nam masa - mięśnie i tłuszcz. Jemy normalnie, ani dużo, ani mało, w sam raz (no, może bardziej więcej niż mało ). Robimy aeroby, czyli spalamy ten tłuszcz, który jednocześnie idzie w masie.

Suma sumarum wychodzi nam masa mięsniowa odtłuszczona bez zmian wagowych . Źle to sobie tłumacze?

ŁOKURVA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Ops Dodało się 4 razy ...

Niech to ktoś skasuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
słyszałem, że macie taki jakiśśśśśśśśśśś mixxxxxx ??

Dobre to jest ???




Suma sumarum wychodzi, że więcej stracisz niz zrobisz ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
jeszcze bym to zrozumial gdyby diata miala mocny plus kaloryczny (otrzymalby cos a`la gestosciowke), ale z zrownowazona to odpada

doradca w AD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecki

Następny temat

Jak trenować?

WHEY premium