SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Amatorow 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Kazziu uginanie na modlitewniku to podstawa w armwrestlimgu proponował bym ci sytematycznie robić to ćwiczenie chwytem młotkowym jaki chwytem posrednim do 90* ,i zwiększ ciężar 45kg przy twojej wadze , 70 kg na początek serji hehe Powodzenia na MP

Zmieniony przez - R A S T w dniu 2007-10-01 10:40:13

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Tak źle znowu nie ma bo ja te 45kg trzymam koło minuty a czasem nawet dłużej, musze sprawdzić ile uda mi sie na 10 lub 5 sek.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
Alexey Wojewoda chwali się rekordem w utrzymaniu hantli 237 kg
nie muszę dodawać że jest to najsilniejszy zawodnik na świecie

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
No tak, podobnie jak i brzenk potrafi zrobić klasyczne uginanie na modlitewniku z hantlą 60kg na raz, jest to coś niewyobrażalnego ale są to ludzie wybitni w swojej dyscyplinie.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
hehehe 45 kg w tej wadze obawiam sie ze na amatorow takze moze to niewystarczyc bo ja jestem owiele lzeszszy a utrzymam wiecej no i jestem juniorem ..ale walka przy stole nieodpowiada czesto naszym ciezarom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
sory ze post pod postem Rast dzieki a mozna nalerzec do dwoch federacji..? i jak myslicie ktora federacja jest mocniejsza..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
sss123 ty jesteś w wadze Tomka Szewczyka?, jeżeli tak to przynajmniej bede mial odniesienie ile masz siły bo wiem ile on ma i jak to sie przekłada na ćwiczenia siłowe.

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-10-01 14:58:39

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
A jak ci szło z Tomkiem, pamiętam moje pierwsze zawody w warszawie byłem 3 tomek 1 usmiechał się kładąc mnie do poduszki , dziś by miał inny wyraz twarzy bez urazy

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Nie startowałem z nim w zawodach ale niecały rok temu po zawodach próbowaliśmy się i kładłem go, coprawda nie było komendy ready go no i testu refleksu, po prostu probowal mnie utrzymać, sam byłem zdziwiony ile On ma siły, a było to kiedy byłem o niebo słabszy i lżejszy.

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-10-01 15:17:04

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
sss123 no FAP oczywiście . Do jednej możesz należeć z tego co wiem

Przegrana uczy wygrywać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pudzian o Marunde

Następny temat

Plan na Trójbój

WHEY premium