SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Amatorow 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
Ważę obecnie 90kg.

arekmos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Tak jak powiedział mad333 na typowej siłowni wykonuje się całkowicie inne ćwiczenia ,ale zrób sobie test .Wykonaj na modlitewniku uginanie na biceps ,hantlem do konta 90*- nie pełny ruch , zobacz z jakim ciężarem jesteś wstanie uginać i dawaj na forum .W technikach siłowania, biceps odgrywa istotną rolę .

Zmieniony przez - R A S T w dniu 2007-10-07 20:19:40

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
Oki dzięki jutro podam.Według moich kumpli masz silne bicepsy zawsze w seriach brałem więcej od nich w szczególności na modlitewniku.

arekmos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1991
Też bym sobie wystąpił na takich zawodach, są jakieś mini turnieje w wielkopolsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
13 października br. od godziny 20.00 odbędzie się czwarta z kolei edycja turnieju „Piękne i Bestie” oraz „I Mistrzostwa Powiatu Złotowskiego” możesz próbować http://www.armpower.net/index.php?page=art&sid=982

Zmieniony przez - R A S T w dniu 2007-10-09 23:44:10

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
Witam i sprawdzałem na modlitewniku na rękę biorę 40kg.Może dałbym rade troszkę więcej ale nie mam takich hantli.Według was to dużo czy mało?

arekmos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1991
Rast dzięki za info, niestety nie mogę spróbować. Chęci są ale czasu brak w ten weekend. Dużo tu piszecie o sile bicepsa a jest to mało znaczący mięsień, dużą role odgrywają plecy,barki,triceps,głowa długa ramienia i wszystkie przyczepy o barków do nadgarstka, przy czym nadgarstek stanowi kluczową role w narzuceniu stylu walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Powiem tak jak nie ćwiczysz armwrestlingu to jest niezle ale do siłowania z twoją wagą jeszcze trochę brakuje ,wszystko jest do nadrobienia ,powodzenia

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
skkr co do nadgarstka to i niektórych elementów się zgadzam ale o bicepsie bez urazy .........

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1991
Rast w tych zawodach co mi podałes są kategorie do 90kg ,więc chyba bym sie nie załapał. Teraz na liczniku wyskakuje mi 95kg, taki sezon masowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pudzian o Marunde

Następny temat

Plan na Trójbój

WHEY premium