SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Amatorow 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Halo darik 1 Pażdziernik he he

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
federacja FAP wprowadziła zakaz startu w obcych zawodach dla swoich zawodników, a Tomek Szewczyk jakiś czas temu podnosił 63 kg od kąta 90 ale teraz jest zapewne silniejszy

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema napisałem ze od pazdziernika ale nie którego
A tak serio to 3-go mam wizyte u lekarza która dużo mi powie i jak bedzie ok to wznawiam trening bo bardzo mi tego brakuje.Rast jeszcze sie potargamy przy stole powodzenia na zawodach pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
hmm Tomek to jest zupoelnie innej klasy zawodnik niz ja .. ja dopiero zaczynam a on...kosmos jak dla mnie narazie ..heh ja mam dopiero 16 lat!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
odnośnie klasycznego uginania stojąc to Vojewoda robi 110 kg na hantli pełnym ruchem

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Voyevoda jest najleprzy ... kurde 110 to ciezko od ziemi podniesc ..hehehee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
Cześć forumowicze mam pytanko zainteresowałem się armwrestlingiem mam 26lat chodzę na siłownie.Nigdy nie startowałem w zawodach ani nie ćwiczyłem siłowania na ręke. Czy według was mogę wziąsc udział w tych zawodach dla amatorów.I czy warto w moim wieku uprawiać ten sport .Z góry dziękuje i życze powodzenia w turniejach.

arekmos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
oczywiście, każdy może wziąć udział w tych zawodach, tylko muszę cie ostrzec, że wyniki uzyskane na siłowni nijak się mają do siłowania na ręce ale śmiało startuj i powodzenia

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
arekomos 16 ile wazysz..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
arekmos26 mialo byc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pudzian o Marunde

Następny temat

Plan na Trójbój

WHEY premium