SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata Juniorów Kościan 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


No i rekordzistka Polski seniorek - Ania Śliwińska z wynikiem 520 kg. Ania startowała w Tytanie. Jego brak spowodował, że straciła brązowy medal w Chicago.
Przed nią stoi mistrzymi świata Julia Kurina z Rosji - 615 kg w trójboju.
Kategoria 90 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
Darooo niestety nic o tych zmianach nie wiedziałem.
Parker świetne zdjęcia i jeden tylko wniosek z nich wynika że może Polki nie są najsilniejsze na świecie ale są najładniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
kiedyś też miałem taki pogląd, POlski są b. ładne w wieku nastolenim oraz do trzydziestki, niestety po trzydziestce nasze rodaczki tracą gwałtownie i urodę i figurę i przede wszystkim wdzięk. Niestety.

Macioo wciąż jeszcze rozgląda się za nastolatkami , ja już zbliżam się do trzydzietki i patrząc na moje rówieśniczki ogarmia mnie wielki żal, nie dbają o siebie.

Wyróżnię Agnieszkę Marciniak, mam słabość do kręconych włosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie Ty się bracie obracasz? Ja pracuję w firmie w W-wie i u nas dziewczyny po 30 to takie laski, że nie jedna nastolatka pozazdrości im wdzięku i urody. No i przede wszystkim oceniając wiek każdej z nich nie zgadł byś, ile mają lat - ja zawsze bym im zaniżył przynajmniej o kilka lat w dół. A co do nastolatek, niestety zbytni makijaż często je postarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
sorry niunio, zakończmy waśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zgodnie z prośba Daroo- posprzątałem wypowiedzi NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Amen


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Dorzucę tylko, że na codzień Niunio jest sympatycznym człowiekiem i naprawde nie wiem co w niego wstępuje na Forum, że wypisuje takie dyrdymały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
jakby to zaśpiewała kajah testosteron wszystko przez ten wrzesień no i ładne Polki na zdjęciach ale wracając do meritum może warto obrać ruską taktykę i jeździć z rodzinami na zawody, chłopakami, dziewczynami, żonami przed "30" hehe kochankami itd może i my zaczniemy robić kosmiczne wyniki i zniszczymy te dwa fronty z jednej strony najlepszy sprzet suplementy treningi USA z drugiej tajemnicza Rosja i wszystko co za tym idzie , w tedy moze zaczna rozpisywać sie na całym świecie o naszych treningach i tajemnicach. A wogóle są jakies tajemnice ??

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
W treningu tajemnic nie ma. Jest ciężka praca. Niewiadomą jest odnowa biologiczna, dzięki której można więcej trenować i mieć większe efekty. Np. Finowie twierdzą, że poziom siły podwyższa krótki, 8-10 minutowy pobyt w saunie nagrzanej do 80-110 st.C - 3x w tygodniu. Siłę zwiększa też zimą trening w pomieszczeniu ze zwiększonym promieniowaniem ultrafioletowym, o natężeniu charakterystycznym dla pełni lata. To są szczegóły, na które zwraca się uwagę po kontuzjach, w okresach rehabilitacji, ale nie w czasie treningów. Gdyby wykorzystać takie niuanse oddziaływania czynników zewnętrznych na ciało człowieka efekty treningowe byłyby lepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy puchar polski w wl

Następny temat

Rekordy sprzed paru lat

WHEY premium