SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata Juniorów Kościan 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


Iwan Szlachta przygotowuje się do ciągów. Po lewej (tyłem) stoją Michał Wilk i jego brat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
widze daroo że nie masz co robic w pracy

Tiger

Jak tam twoja kontuzja po boksie - przeszła?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


Szlachta I podejście 335 kg lekko, i III 350 kg dociągnął powyżej kolan, ale sztanga wypadła z rąk. 350 kg to byłby rekord świata juniorów i długo pozostałby w tabelach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


teraz małe medale:

przysiad: 1. Szlachta, 2. Wilk, 3. Kopienka
wyciskanie: 1. Wilk, 2. Szlachta, 3. Sazonow
martwy ciąg: 1. Kopienka, 2. Iwanets, 3. Szlachta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670


najważniejsza dekoracja:
1. Iwan Szlachta 902,5 kg.
2. Michał Wilk 872,5 kg.
3. Karol Kopienka 845 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje chlopaki.Kępa to ty jestes wariat hahah Ty zawsze umiesz mnie zmobilizowac do walki bez ciebie kadra by niebyla taka wesola haha ale nie zapomne ci tej nocy na dyskotece heheh.daroo dziekuje za foty sa swietne mam nadzieje ze kiedys beda zawody w Legnicy to pogadamy dluzej milo jest poznac ludzi ktorzy lubia ten sport.jezeli chodzi o doping na sali jaki panowal to jestem pod wrazeniem przy takim dopingu monza dzwigac ciezary.Byku kontuzja juz minela po boksie mam nadzieje ze juz sie nie powtorzy choc nie ukrywam bardzo lubie te dyscypline i nie przerwe treningow.najwspanialsze chwile mojej kariery jezeli mozna nazwac to karieera spedzilem wlasnie w koscianie i to wlasnie dzieki Wam za co bardzo dziekuje i mam nadzieje ze kiedys bede sie mogl zrewanzowac.
Kepa a my widzimy sie na sylwestrze wypijemy za wszystkim chlopakow z forum i za podpore Arka Znojka.
pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomi, ja z Tobą mógłbym wypić nawet beczke wódy, tylko nie wspominaj mi o tej felernej noc w GOTHAM-ie, w dyskotece. Dowiedziałem się od Helmuta -Bartka M., że nie była taka zła, ponoć startowała na Miss Mokrego Podkoszulka w Koscianie. Szkoda tylko, ze ja pod tym podkoszulkiem nic nadzwyczajnego nie znalazłem?! Leny, mozesz już mi wyrabiać Złotą Kartę - stałego klienta, wiesz gdzie i po co? No, nie muszę Ci tłumaczyć. Tylko pamietasz co Ci obiecałem? Postaram się dotrzymać tej obietnicy. Minęo parę dni i wierz mi, jestem twardy.
Zapomnij o końcu kariery. Wywlokę Cię z Białegostoku na lince do holowania. Daruj sobie boks, masz warunki do TS, masz dar od Boga i musisz go wykożystać! Nie łam się.
Arek Znojek to dobry chłopak, zresztą, w naszej paczce /Jun/ nie ma "kulawych", wszyscy jesteśmy sztywni. ..i tak ma być zawsze. Trzymaj się. Wszystko przeminie...

...a moc pozostanie ze mną aż do śmierci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Bojowo nastawiony Tiger wyprowadzany na pomost przez Stefana Sochańskiego i Romana Szymkowiaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Za 1/6 sekundy Tiger otrzyma potężne uderzenie w kark od swojego trenera klubowego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Pierwsza faza przysiadu na... 295 kg!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy puchar polski w wl

Następny temat

Rekordy sprzed paru lat

WHEY premium