SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata Juniorów Kościan 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Najlepszy zawodnik świata w wyciskaniu leżąc odbiera złoty medal z rąk prezydenta amerykańskiej federacji trójboju siłowego, pana Maile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579


Medal złoty.

Firebird, zdjęcia będą wszystkich. Wszystko w swoim czasie! Rzociągnijmy troszeczkę te 5 minut po zawodach na czas trochę dłuższy.

Ja tylko jestem ciekaw czy na Pucharze Polski w TS (Kielce, 2003.10.04) padną rekordy Polski? Mam nadzieję, że przeczucie mnie nie myli... Na kieleckim pomoście zawsze padały niezłe rekordy. Liczę, że podobnie będzie i tym razem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Gratulacje Tiger! Szkoda że my (kibice z Barcina) wylądowaliśmy w Kościanie dopiero w Niedziele, obok nosa przeszło Nam dobre widowisko!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Parker jestes Mistrzem w fotografowaniu nigdy nie mialem tylu fotek z zawodow.jest mi batrdzo milo.Kępa jezeli chodzi o ta twoja miss mokrego podkoszulka to jak bys ja zobaczyl teraz w swietle dziennym i jej rozmiary to bys wolal chyba zmienic orejentacje seksualna hehehhe Ty zawsze byles pies na baby a co do tej obietnicy to nie wytrzymasz hehe przyjedz do bialegostoku ja wybije ci to z glowy.dla takich zawodow sie chce trenowac i bic rekordy.dzieki jeszcze raz Parker i calej reszcie.
pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytrzymam Leny, twardy jestem. Nadaj jestem przeziębiony. To przez tą Miss, bo tańczyłem przed nią bez koszulki i byłem ostro spocony, zawiało mnie.
*** Wszyscy macie pozdrowienia od WILKA, prosił w sms-ie, abym Was pozdrowił *** buzi Wam dawać nie będę, ale dobre słowo nie szkodzi.
Cipek trzymaj sie sztywno. Pakuj. Jesteś sex-i na zdjęciach, laski szczą po majtkach. Szkoda, ze nie ma zdjęcia po Twoim ostatnim ciągu, jak skakałeś do góry... Leny Super Show 2003.
Narazie Stary

Moc jest z nami, i zawsze była z nami.

...a moc pozostanie ze mną aż do śmierci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
... i odbijamy pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
=>TIGER777 Mam nadzieję,że Goguś już ćwiczy? Jeśli nie pobijesz teraz Rekordu Polski w ławie to powiedz kiedy? Chłopie, zapieprzaj ostro, bo Puchar w Kielcach tuż tuż, a co to za Puchar bez Ciebie? Masz ostatnią szansę /bardzo realną/ pobić ten Rekord jako junior. Sam wieszjak mało brakowało Ci w Kościanie. Zrób to dla samego siebie, bo naprawdę Cię stać. Jak wyciśniesz załatwię Ci szwagierkę, albo coś lepszego. Pakuj ostro Przyjacielu!
*** Co słychac w Augustowie? "Trenujesz" tam jeszcze? Miałeś przesłać mi zdjęcia "tej siłowni" - skoro taka za***ista. Pamiętaj o tym! Pozdrowienia od mojej. Mocy przybywaj!!!

...a moc pozostanie ze mną aż do śmierci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Witam!
Mistrzostwa Świata w Kościanie to pierwsze zawody tej rangi, w których miałem okazję startować, ale uważam, że były zorganizowane super. Publiczność również dopisała, co przede wszystkim odczuwało się podczas podejść. Jakichś oszałamiających wyników nie zrobiłem, ale poprawiłem swój wynik z MP o 50 kg, mimo, iż na tydzień przed MŚ załapałem jakąś dziadoską grypę, która dokuczała mi przez dwa tygodnie. Sam start jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a Trenerowi kadry chciałbym bardzo podziekować za powołanie mnie na MŚ i przygotowywanie do kolejnych podejść podczas ich trwania. Miałem okazję poznać p-aR-kera, który zarówno na forum, jak i w rzeczywistości jest bardzo kompetentną i sympatyczną osobą. Chciałem pozdrowić wszystkich zawodników, startujących na MŚ i pogratulować wyników, a p-aR-kera prosić o przesłanie mi pocztą fotek z MŚ. Teraz chciałbym wystartować na Pucharze, ale od pasków (dość chyba mocno związanych na ostatnie podejście) boli mnie noga i niestety nie mogę robić przysiadów, ćwiczę tylko wycisk i martwy.

Pozdrawiam!!!

metamaker

Zmieniony przez - metamaker w dniu 2003-09-27 16:08:51

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
minęło już trochę czasu od tych zawodów, ale można sobie obejrzeć kilka filmików:

www.nefkom.net/laryssa.gurshpon/video/wm_jun_09_2004/[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy puchar polski w wl

Następny temat

Rekordy sprzed paru lat

WHEY premium