SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata IFBB-Marrakesz 2013-11-06

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1975 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731814
Kategorie Andrzeja wygra zapewne Zakaria ( ten w zoltych slipkach), jak dla mnie bicepsy "ulepszane" sztucznie od lat. Andrzej swietnie. Duza szansa na miejsce medalowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Fakrtcznie:) i ten z nogami jak koń tez pewnie top 3 :) W porownaniu znim Andrzej ma nogi jak klasyk ^^ ogolnie zawodnicy dużo niżsi sie liczą w tym sporcie nawet w tej kat niby najciezszej i wzrost powyzej tych 178 to juz naprawde udreka i dotego tez finansowa ;) z wiadomych wzgledow ,
Nawiąże do tego co Masti napisal to ze poswiecają sie w 100% pewnie bedzie prawda ale np Anrzej ma rodzine i powiedzmy szanuje swoje zdrowie stad tez podchodzi w ten sposob do tego i wcale sie nie dziwie(nie mowie ze nie daje 100% z siebie wiadomo co mam na mysli) bo np genetyke ma lepsza niz niektorzy tam ale przydaloby sie zeby wazyl z 10 kg wiecej conajmniej zeby szokowac wsrod reszty. Tam niektorzy pewnie stawiaja wszystko na jedną karte i nie ma sie co dziwić do tego mimo przeciwnosci o jakich Masti wspomnial wciaz u nich tanio i na kazdym kroku dostepne jest co trzeba:) u nas niestety nie

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8097
Też mam takie wrażenie, że u Karola zabrakło pełności, jego sylwetka mogła wyglądać znacznie lepiej, co do Andrzeja to jest bardzo fajnie, wyróżnia się pocięciem nóg i jestem ciekawy jak zostanie oceniony. Trzymam kciuki za pudło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
no cóż, znowu to znienawidzone 4 miejsce ....

ale i tak wielkie gratulacje dla ubiegłorocznego V-CE mistrza świata

mam nadzieje,ze przyszłoroczne MŚ będą w końcu np. gdzies w Europie,a nie ciagle w okolicach arabusów ,bo widac ze sedziowanie tam chyba nie do konca sprzyja osobom spoza tamtejszego 'srodowiska '


GRATULACJE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
szkoda ;( pogratulowac formy,
za rok miejmy nadzieje bedzie pudlo

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tego się spodziewałem, ale i tak najwyżej ze wszystkich PL !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogromne gratulacje! forma doskonała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Gratulacje!
Jak widac bardzo ciezkie byly te mistrzostwa dla Europejczykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1975 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731814
Gratulacje, jednak szkoda ze nie medalowe miejsce, bylo blisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
Gratulacje dla wszystkich !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ms Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness-Ułan Bator

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2014

WHEY premium