SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata IFBB-Marrakesz 2013-11-06

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Pierwsze zdjęcia z eliminacji..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Ja p******e jakie freaki u Karola w kategorii... Brawa za przygotowania, może za rok bedize lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
koles z 68 z gino %)
ale ten japonczyk nice

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1975 Napisanych postów 19832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731808
Koreanczyk Nam Kyoung Yun wymiata. To kategoria Marcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Jeszcze nigdy nie startowałem i moze nie jestem odpowiednia osoba do takich tez, ale IMO miejsce Karola jest 80-tce, nie rozumiem u zawodników az takiego na sile zbijania wagi, takiego, ze jestes juz na maxa wysuszony, brak tłuszczu kompletnie, forma zyleta, prazki na dupie, na nogach i brzuchu siatka zyl, a jestesmy 5 kg nad limitem i "na sile" zbijamy te 5 kg (przyklad tutaj wlasnie Karola Maleckiego i Zacharego Krajniaka na MPJ, ktory na dodatek i tak sie nie zmiescil i wyszedl plaski w wyzszej kategori). Ja rozumiem, ze w wiekszej kategori zawodnicy sa wieksi, ale zbijajac na sile te kilogramy sami tracimy pelnosc i swoje atuty. W przypadku Karola moim zdaniem oczywiscie tak wlasnie bylo. Patrzac tylko na zdjecia to Karol zdecydowanie za plaski i efekt koncowy gorzy niz na Pucharze Polski gdzie mial wage 77-78. Stawiam dolary przeciwko orzechom, ze Karol w 80-tce z waga 77.5 kg nie bylby nizej jak smy.

Tomek Lech swietnie wygladal na zdjeciach wedlug mnie, szkoda ze nie dostal sie do finalu, kibicuje Andrzejowi, ale na zdjeciach i z wagi i ze sceny nie blyszczy, konkurencja mocna, bedzie bardzo ciezko o podium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Coś w tym jest-na filmie 7 dni przed zawodami wg mnie wygladał idealnie...

Kolejne zdjęcia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Dokladnie jak piszesz Arabusy przy mega formie jak widac i bardzo pelni wychodzą :) tu tez graja role $ ale nie tylko Andrzej inna liga niestety... tam w tym roku frakie sa i watpie zeby bylo podium ... wystarczy porownac ze w nizszych kat wygdalaja na wiekszych niz Andrzej .. a jego kat to juz wogole tam po 125 chyba bedzie kilku wazyc

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
maja dostep do najlepszych srodkow w nizszych cenach, nie ma sie czemu dziwic.... w Egipcie zawodnicy sa oficjalnie dofinansowani przez swoje panstwo, a u nas nawet glupi zwiazek robi problemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20358
Na wszystkich 54ech finalistów tylko 10ciu europejczyków!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Jak by tacy zawodnicy jak Andrzej , Marek , Szymon Łada i wielu innych talentow i super genetykow mialo dostep do tego co arabusy to bysmy zgarniali wszystko .... ale niestety .. taki Marek czy Andrzej maja rodziny i zarboki ktore wystarczaja im na sylwetki jakie prezentują ... Jest potencjal np Marek wygral przed rokiem ale musial wlozyc bardzo duzo pieniedzy zadluzyc sie itd ale wtedy mogl pokazac ze ma sylwetke na medal a teraz nie startuje z pobudek wlasnie finansowych a tak moglibysmy liczyc na 2 miejsca medalowe:) bo genetyka obu panow swietna

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ms Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness-Ułan Bator

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2014

WHEY premium