SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Misja redukcja - dieta + trening. Prośba o pomoc po 26 sinusoidalnych latach

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
sinusoida91
;) W takim razie zmieniam na max 110B. I baardzo się z tego powodu cieszę :D Spróbuję podokładać też powtórzeń na treningu ;)
I pewnie odezwę się pod koniec przyszłego tyg z pierwszym podsumowaniem ;) Na ten moment dziękuję ogromnie ;)


Białka szczególnie dla początkujących osób nie trzeba aż tak dużo, więc dobra decyzja. A jakieś efekty to warto oceniać po 3-4 tygodniach tak na serio.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1282
Jasne ;) Nie myślę o jakichś manewrach po tych ledwo 2tyg, ale z czasem chciałabym zmienić temat na dziennik - im szybciej nauczę się o nim pamiętać tym łatwiej będzie później poprawiać mam nadzieję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1282
Okej, chyba w końcu czas na aktualizację:
- 1600 kcal - łatwo idzie się przyzwyczaić :D choć co ciekawe, mam wrażenie, że bywam głodna częściej niż na 1200 :D (rozum podpowiada, że to rozkręcony metabolizm, ale serce nie może ogarnąć tego zjawiska)
- ciężar / ilość powtórzeń w górę w niedzielę, wtorek i czwartek stabilnie.
Ogólnie fajnie, ale nadal cały czas mam ochotę zejść z kcal mimo wszystko ;)





Zmieniony przez - sinusoida91 w dniu 2017-09-21 22:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Serio potrafisz robić hip thrust 80kg ? wyciskanie hantlami po 14kg ? i być w desce 5 minut ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Spore ciężary to fakt. Technicznie jest u Ciebie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1282
hmm, zazwyczaj w pobliżu jest jakiś instruktor - nikt nigdy nie zwrócił uwagi, że coś nie tak.
Przy HT i 80kg dochodzę do 90st w kolanie, nie wyżej. Ale pauzy nie utrzymam - fakt.
Wyciskanie - gdzieś coś czasem zachwieje ale ostatecznie wychodzi na prostą.
Deska chyba najgorsza, bo ciągnie się niemiłosiernie i pod koniec trzęsie się każdy najmnejszy mięsień :D
Ciężko jest oceniać siebie samą, ale wierzę, że jakbym robiła sobie krzywdę technicznie, to właśnie instruktor (albo w sumie ktokolwiek) by mi o tym powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No z tym to różnie bywa i nie tylko zakres ruchu się liczy, ale także świadome używanie mięśni. Ja nie twierdzę, że robisz źle, bo nie widziałam. Wiem tylko, że trenerzy na dyżurach raczej nie patrzą na osoby, które nie są ich klientami. Może jednym okiem czasami ktoś spojrzy. Taka rzeczywistość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Z moich obserwacji wynika, że eveline ma rację. Jeśli ktoś mi pomagał sam od siebie to w weekendy, gdy były pustki na siłowni. Może poproś bezpośrednio żeby ktoś spojrzał i ocenił.. ja nie jestem specjalistką ale tylko tak na oko oceniając to naprawdę duże ciężary, chyba że taka silna kobietka z Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1282
kurcze :D do tej pory miałam te ciężary za 'wyjściowe' i rozkminiałam co więcej i jak muszę zrobić, żeby chociaż z tyg na tydzień coś dokładać.
Szczerze mówiąc dobrze się czuję z tym co jest i staram się każde powtórzenie robić świadomie, ale w nd postaram się ocenić to rzeczywiście jak najbardziej obiektywnie - dzięki za sugestie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
troche nieczytelna ta tabelka. Ten plank trwał 5 minut?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ann- dziennik treningowy

Następny temat

Trening w domu dla początkującej

WHEY premium