SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mimo wielu prób...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Ogolnie nie moge spozywac tłuszczy typu - maslo, margaryna, oliwa, orzechy + fasola, groszek,kalafior .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Gdyz mam problemy z zoładkiem i wątroba i pozniej wielkie problemy trawienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Nie wiem...
Moze moim problemem jest to, ze od pewnego czasu jem "w nocy"?
Teraz wrocilam z siłowni i bylam jednak strasznie głodna i zjadlam serek wiejski.
Raczej jak juz jem to jest to zawsze bialko.
Jak zawsze potrafilam jesc ostatni posilek o 18, teraz o 21 jestem bardzo głodna.
A spac chadzam ok 12-01 w nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Po siłowni jesz węglowodany + szybkowchłanialne białko a godzinę przed snem woknowchłanialne bialko + tłuszcze.

Zmieniony przez - squixy w dniu 2010-06-07 22:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Przykład ?
Albo gdzi moge poczytac co mozna zaliczyc do tych grup ?

Co takie jedzenie powoduje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Wolnowchłanialne białko na noc sprawia że metabolizm jest cały czas nakręcony, przez co rano obudzisz się głodna
Węglowodany + białko po treningu pokazują organizmowi że wysiłek się nagradza a przynajmniej rekompensuje i także dzięki temu podnosi metabolizm i regenerację.
Węglowodany o jakie nam chodzi:
-ryż
-kasza
-makaron
Białka szybkowchłanialne to generalnie każde chude i porządne mięso, pierś z kurczaka na przykład.

Wolnowchłanialne białko + od razu tłuszcze to jeśli o mnie chodzi tylko twaróg półtłusty, jest i to i to. Jak nie dasz rady zjeść na sucho, co mnie nie zdziwi, to można jogurcik naturalny dołożyć żeby było jadalne w smaku.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2010-06-07 23:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
A ile gram tego ryzu/kaszy/makaronu ma byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Jak zaraz ktoś odpowie: wg. zapotrzebowania. A jeżeli nie liczysz to myślę, że tak około 50g. Czyli jeśli masz w torebkach to jedna na dwa razy powinna wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Gracjas za konkretne odpowiedzi,a nie zlinczowanie mnie.

Jeszcze poproszę rady na temat tego treningu siłowego.
Jakie konkretnie ćwiczenia, ile razy w tyg itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do kupienia.

Następny temat

ocena diety dnia

WHEY premium