SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mimo wielu prób...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz na siłowni taki obwód:

1. Unoszenie kolan w zwisie na drążku
2. Przysiady za sztanga na barkach
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia
6. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki
7. Klasyczny martwy ciąg
8. Uginanie ramion ze sztanga
9. Francuskie wyciskanie sztanga w leżeniu
10. Uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem za plecami
11. Wspięcia na palce w siadzie

To jest ACT.
Robisz pierwszy tydzień 1 obwód, drugi-2, trzeci-3, czwarty-4. Ten plan jest na 4 tygodnie. Jak skończysz to daj nać w tym temacie, jak się nie odezwę, to wyślij mi powiadomkę.
Napisz mi teraz jak wygląda aktualnie Twoje odżywianie. Napisz mi przykładowy jeden dzień jak jesz, OK?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
U mnie na siłowni nie ma drązka to raz.
A dwa. Gdzie mozna zobaczyc "wizualnie" te cwiczenia , jak je wykonywac ?
Jakies zdjecia, filmik ?
Ile powtorzen ? Codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Aaa i ile ma być kg na tych sztangielkach/sztandze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakres powtórzeń 12-15 dla każdego ćwiczenia. Trening siłowy robisz 3x w tygodniu, w dni bez treningu możesz pobiegać lub jeździć na rowerze.
Jeśli chodzi o wizualizację, to wpisuj te ćwiczenia na youtube. Tam masz wszystko. Jeśli nie jesteś pewna to pytaj.
BTW, nie masz drążka w rozpisce tylko wyciąg.
Z obciążeniami nie szalej. To jest wstępny plan i masz obciążenia dobierać tak byś dała radę spokojnie zrobić te 15 powtórzeń.
Jak zabierzesz ze sobą rozpiskę, to podchodź do trenujących facetów i pytaj, oni Ci na pewno wszystko pokażą.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-06-08 10:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedna rzecz. Masa mięśniowa, stawy, ścięgna i przyczepy mięśni są u Ciebie pewnie w tragicznym stanie. Więc dobrze będzie jeśli po każdym treningu napiszesz mi jak się czujesz, czy bolą tylko mięśnie czy np dzieje się coś ze stawami itp. Dlatego właśnie ciężary masz dobierać na razie spokojnie. To nie jest wyścig z czasem i nie masz szaleć na siłowni. Masz spokojnie zacząć i przyzwyczaić mięśnie do wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
To "babska" siłownia, facetów brak :(
Ale po takim 4 tyg treningu moze byc widoczna zmiana wizualna ciała, nawet trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy. Byćmoże będzie, ale to nie jest jeszcze czas na to, by się na zmiany nastawiać. Ty masz teraz naprawić to co zepsułaś, zrobić podstawy do budowania ładnej sylwetki. I wrzucaj mi to co jadłaś, bo jedzenie będzie dla Ciebie kluczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zakładaj dziennik, będzie Ci łatwiej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Dzienniki_treningowe_dla_początkujących-f162.html
Tu masz dział dzienniki treningowe.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN__DZIENNIKI_TRENINGOWE_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t324802.html
Tu masz regulamin działu.
Założysz dziennik, to będzie Ci łatwiej i mi będzie łatwiej kontrolować to co robisz.
Poza tym tam dostaniesz też wsparcie od innych, którzy walczą z nadwagą, budują sylwetkę czy po prostu trenują dla zdrowia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do kupienia.

Następny temat

ocena diety dnia

WHEY premium