SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wagą i brzuchem - mimo treningów.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
W sumie od jakiegos czasu zbieralem sie, zeby tutaj napisac, ale wkoncu cos mnie natknelo...

Problem jest taki:
Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i 77 kg, regularnie trenuję w klubie, dużo spaceruje, biegam również poza treningami, lecz mimo to moja waga jest za duża jak na piłkarza, sadze ze problem tkwi w złym odzywianiu, lecz nie mam zielonego pojecia czego mi trzeba, czego sobie odmówić, co zaczac jeść, najwiekszy problem mam z brzuchem. Kiedyś cwiczylem a6w i moge smialo stwierdzic, ze 'kaloryfer' mam, aczkolwiek jest on schowany pod sadłem na brzuchu. Jeżeli chodzi o posiłki to wyglada to mniejwiecej tak:
Sniadanie:
Różnie, zdarza się jedna, zdarzaja sie 4 kanapki z serem, szynka, do tego herbata badz kakao, czasami jakas jajecznica badz tost
Obiad:
Jedna, normalna miska zupy, drugie danie, nie duża ilość ziemniakow, torchę mięsa kurzego, badz wołowego
Kolacja:
podobnie jak sniadanie

Chcialbym uzyskac porady co zrobic, aby skutecznie zrzucic ta wage, biorac pod uwage moj sportowy tryb zycia, oraz jakis mały plan dotyczacy odzywiania, nie chce robic dwóch tematów w dwóch działach, więc zamieszczam oba problemy tutaj.

W moim ciele jedyne co wyglada dobrze, to wlasnie nogi, z brzuchem (szczegolnie) i klatką są problemy.

Pozdrawiam i licze na pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
twoja dieta jest beznadziejna, dlatego masz tłuszcz na brzuchu, poczytaj tematy podwieszone m.in. 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
skoro trenujesz w klubie ipoza nim to co do cwiczen nie ma co zmieniac, ale dieta j/w - fatalna. i porada rowniez j/w - nie rzucaj sie na wszytskie podwieszone od razu bo ich nie zapamietasz i tak, wiec zacznij od 10 wskazowek i zacznij je wdrazac:)
pozdro

HC4L

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

produkty light

Następny temat

prosze o pomoc w ocenie diety

WHEY premium