SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielenie żarcia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
macie problemy niczym z bravo, to jest dzial dla grubasow a nie czytelniczek pani domu , jak zjem w dzien 5 workow ryzu i 1kg wolowiny to dalej jestem glodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
za tą wiekopomną chwile to klapsa możesz dostać jedynie .Sam sobie zaprzeczasz gościu najpierw piszesz że jemy jak ci z olimpi ,akurat jesteś w błędzie bo oni mają właśnie w**** czasu i nie bawią sie w takie rzeczy ,a potem piszesz o systematyczności .Ludzie sam nie wiedzą czego chcą jak ktoś nie je to niedobrze jak ktoś się stara i je też niedobrze .Niech każdy sobie je jak chce tu chodziło tylko o sposoby przyrządzenia tego żarcia a nie prawienie morałów co jest złe a co dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
mielone owsiane + whey + miód to moge wypić po treninigu i jest ok

ale jak np rozgotowany ryz jadlem przez 2 dni to mialem wrazenie ze organizm przyjął to jako czesciowo przetrawiony pokarm i rozregulowało mi to żołądek , czyściło mnie strasznie ,brzuch bolał , było niemiło
a te czyszczenie mnie ostro osłabilo
czasami mozna coś zmielić ale nie opierał bym na tym swojej diety

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2227
Mielenie żarcia
game nie pisze sie Mielenie tylko Mlenie.

Tak samo nie mówi sie Mielić tylko Mleć.

Kurva Polacy sami.


A jest "mięso mlone" czy "mięso mielone"? Głupoty piszesz koleżko. Mlonem co najwyżej można kogoś nazwac


Kiedys pani na polskim mówiła, że Mleć powinno sie mówić,
teraz już mielić też można. Obie formy sa poprawne już.

Myślałem, że to lek na gardło bo mnie boli, otwieram patrze a tam jakieś szklane naboje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
tunczyk z cola... wlasnie zrobilem i nie moglem tego wypic, z sokiem jest to samo... tunczyk w mojej diecie chyba odpadnie...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
to wez pange ze spritem....

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
zatkaj nos i do dna :D

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
wlasnie tak jest ze organizm surowych jaj nie przyswaja wogole tego wczoraj na lekcji sie dowiedzialem...;/
podobna surowe jaja maja tam jakis skladnik co org tego nie toleruje i cale jaja sa poprostu wydalane i nic nam nie daja , a wiec tylko jajeczniczka lub jak kto woli;p
no chyba ze nauczyciel podal nam blędne info
oswiećcie mnie

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
jest słabo przyswajalne ,lepiej gotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
zawsze możesz zmielić jajo na twardo




ale jak np rozgotowany ryz jadlem przez 2 dni to mialem wrazenie ze organizm przyjął to jako czesciowo przetrawiony pokarm i rozregulowało mi to żołądek , czyściło mnie strasznie ,brzuch bolał , było niemiło
a te czyszczenie mnie ostro osłabilo
czasami mozna coś zmielić ale nie opierał bym na tym swojej diety

racja ale czasami ( ja tak mam ) że nie chcę mi się jeść a wypić ''posiłek'' zawsze idzie

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2010-01-17 09:07:43

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja jak szybko wyleczyc??

Następny temat

2 cykl

WHEY premium