SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miał ktoś doczynienia z Muscle Test od Burneiki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ta blondynkowata pipka z jutuba to kto to ? Jakiś zawodnik sumo ? Niech pokarm ściągnie z cycków bo mu zaraz eksplodują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Mlekołak - do kogo to?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pewnie do kolesie z yt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388243
takie bany to normalka, ja kiedys dostalem na swoje pierwsze konto bana na rowny rok(na cale forum) od kogos z dzialu Hiteca, bo napisalem ze Alexiej Lesiukov ma suty jak wentyle od jelcza(bo mial ostre gino ) - dla zartu(jego kiedys ta firma sponsorowala) gdzie ten inteligent ktory mi go zalozyl(postaral sie o niego) twierdzil na calym forum ze ludzie z forum sie nie znaja i to nie jest gino, po czym zaczeli wrzucac na niego i jego wiedze, po paru godzinach juz zmienil zdanie ze jednak moze to byc gino a ja odbanowany niestety nie zostalem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to chyba w dziale doping i doping zdjecia jednak mniej nerwowych osób siedzi ;). Ja też niedawno wyłapałem. Leciał spam w jednym temacie, Marcelq ostrzegał, w końcu napisal, ze jeszcze jeden post to ban. Oczywiście nie mogłem. Poszedł ban, ale tylko na 7 dni i tylko na jeden dział

pzdr Marcelq. nie mam żalu

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-11-16 23:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13670
Prawda jest niestety taka, że to forum się cholernie zmieniło ale i tak długo czekałem na bana 8 lat ;) ...ale żeby nie było OT bo dostane bana na brata konto...Muscle Test to lipa chociażby ze względu na niewiadomą ilość substancji aktywnej. Zdecydowanie lepiej zakupić dymethazyne i epi solo.

Życie jest zbyt krótkie aby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to pewnie przez ten nieudany debiut gieldowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ostre słowa ale mimo to uważam, że ban niesłuszny. Z mizerną wiedzą bierzesz się za mocno toksyczny i silny specyfik, którego w dodatku nie można ustalić dawkowania, gdyż na opakowaniu nie ma informacji o ilości subst. czynnych.
Przybij propa, wypyerdol to g**** do kubła.

Oraz mój apel - ściągnij bana.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-11-17 01:25:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
z tym brakiem adnotacji nt ilosci substancji aktywnej to rzeczywiscie wtopa teraz dopiero zauwazylem

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron + Meta

Następny temat

Pierwszy cykl na SAA

WHEY premium