SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miał ktoś doczynienia z Muscle Test od Burneiki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3658
to kup i zrob relacje albo poczekaj jak ludzie z konkursu Roberta beda relacjonowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nikt nie wie w jakich to jest proporcjach, ludzie nawet pisali do roberta, żeby powiedział ile czego jest bo idiotyzmem jest rozpisywanie dawkowania jak nie wiesz ile mg jest w kapsie, to im odpisywał w stylu : "nie robię lipy, uwierz mi, jest to co ma być" itp, ale żadnych konkretnych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
W sumie to rozumiem autora tematu bo chodzi mu o opinie na temat konkretnego produktu a nie na temat substancji jakie są tam zawarte tym bardziej że nie wiadomo ile czego tam siedzi. Dlatego faktycznie przydała by się jakaś drobna relacja kogoś kto stosował Muscle Test a nie Epi czy jakiś inny szajs. Również z chęcią taką relację poczytam.

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden co czyta ze zrozumieniem :) Łap SOG'a.
Dokładnie o to chodzi, nie mogę znaleźć żadnej relacji czy opinii nt. tego produktu. tylko pytania mało rozgarniętych i odpowiedzi w tym stylu co powyżej "weź mete", "przeciez skład jest znany, czego chcesz". byle nabić sobie postów.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
tutaj jest dieta jaka stosowął na MT


class="link" target="_blank">DIETA...


Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-11-16 12:37:17

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buahahaha:D
masakra, ale jak szukałem opinii o MT to zauwazylem, ze wlasnie wiara ocenia postępy po kilogramach na wadze i obwodzie ramienia. Przecież baba na targu moze miec 50 w bicepsie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopak zrzuci 15kg i bedzie dobrze wyglądał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bo niestety ale to robert chyba jako grupę docelową swoich produktów wybrał dzieciaki które łapią się na takie chwyty reklamowe, jedyne co moim zdaniem działa na + to to, że ma robione w dobrych warunkach, przez profesjonalną firmę, ale ja osobiście w zyciu nigdy nie tknę tak mocnych zabawek jak nie będę wiedział ile mg tam jakich substancji jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te hyper pumpy jego zbierają dobre opinie, szczegolnie w czasach gdy juz geraminy w polskich sklepach kupic sie nie da i te wszystkie nox pumpy wyleciały w piździec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
właśnie zbierają, ale znaczna większość ludzi którzy to testują nie jadło wcześniej nic z 1,3d, dlatego mam nadzieję, że teraz w teście co robią wybiorą osoby trochę bardziej kumate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron + Meta

Następny temat

Pierwszy cykl na SAA

WHEY premium