SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miał ktoś doczynienia z Muscle Test od Burneiki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosowałeś to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
a nie lepiej pojechać kilka miesięcy na testo,mostkując i dając cyklicznie hcg?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Testowałem, tyle że pod inną nazwą.
Jak dawać coś między cyklami, to tylko test, jak napisał lodzianin.

Jak chcesz brać MT, to traktuj go jak zwykły cykl na prohormonie.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod jaką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
2 miechy an tym wynalazku i wątroba do wymiany, 2 metylowane ph, w tym jedne podwójnie metylowany, jak napisałem wyżej: poczytaj o epi i dymethazine i będziesz wiedział wszystko o MT bo MT to nie nazwa substancji, wypowiadają się o tym głównie dzieciaki bo nikt przy zdrowych zmysłach i wiedzy o ph/saa raczej tego nie tknie, poza tym to, że w innych tematach się wypowiadały osoby których poziom Ci nie odpowiada to jeszcze nie powód żeby zakładać kolejny temat o MT, nie sądzisz, że jakby ktoś kumaty to brał to napisał by już we wcześniejszym temacie a nie czekał specjalnie aż Ty założysz temat?bez urazy, ale skoro ganimy "zwykłych" użytkowników za nieprzestrzeganie regulaminu i kasujemy albo zamykamy w kółko te same zakładane tematy to chyba wypadało by dać przykład a nie robić to samo za co "zwykły" user miałby skasowany temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakładam kolejny bo poprzednie sa niesatysfakcjonujące, to naturalne. czekam na opinie ludzi, ktorzy stosowali muscle test. nie masz nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ty masz jakiś problem ze zrozumieniem?jak Ci wytłumaczyć, że MT to epi i dymethazine a o tym info jest pełno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nie wiesz w jakich proporcjach! wiec jak pytanie ciebie nie dotyczy i nie miales doswiadczenia z produktem o nazwie handlowej Muscle Test to siedz cicho. przestan nabijac sobie posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3658
stary przestan ryc i czytaj ze zrozumieniem
poczytaj o tych dwoch skladach i bedziesz wiedzial czego sie mozesz spodziewac proste jak konstrukcja cepa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to, ze mimo, ze produkt jest na rynku juz od jakiegos roku i pewnie sprzedał sie w paru tysiacach egzemplarzy, na necie nie ma w ogole opinii ludzi ktorzy go stosowali (jakichs racjonalnych opinii). A przeciez sporo osob musialo sie tego nałykać. Dziwi mnie to, wiec szukam opinii od kogos kto zażywał.
wiem czego to połączenie i jak działają te srodki, nie wiem w jakich są tam ilościach i proporcjach. zalozylem temat, aby poznac opinie ludzi, ktorzy go stosowali. to nie ja mam problem ze zrozumieniem ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron + Meta

Następny temat

Pierwszy cykl na SAA

WHEY premium