SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miał ktoś doczynienia z Muscle Test od Burneiki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
tak serio to tez jestem zdania ze ph to syf testosteron, dieta i poznawanie wlasnego organizmu + moze jakis d-bol od czassu do czasu i nic wiecej nie potrzeba.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w pełni popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to wyrzucam to w piździec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zjedz, wiarygodny test się przydatzn. głównie chodzi mi o relacjonowanie ewentualnych sajdów, poziom testa, próby wątrobowe itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, zrób teraz próby wątrobowe i po cyklu. Pisałem to w tym dziale Burneiki, ale tam mają swoje zdrowie w dupie, nawet jeśli takie badania są za darmo. Zresztą fundatorom tegoż testu nie byłoby to na rękę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
walendzi
ja pierwszy dzien i sikam na pomarańczowo :)


powiem tak kolego, nie ma co sie smiac bo swiadczy to o bardzo ciezkiej pracy watroby...Moje zdanie na dzis jest takie z orali mozna brac oxandrolon, wino, ewentualnie metke, a iniekcji ja by sie zdecydowla wylacznie na tescia:), wyniki beda a zdrowie zostanie. Zdrugiej strony ludzie pija po 20 lat denaturaty i zyja...wiec nasz organizm ma dosc duzo adaptacyjnosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Bezpieczniej by było zjeść przez 6 tyg metke 40mg ed niż MT ale jak kto lubi.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
walendzi
dobra to wyrzucam to w piździec.


jedz i nie marudzposwiecisz sie dla dobra nauki haha, a jak cie milo dmz zblokuje to doswiadczysz rozkosznych wachan nastroju, braku sily, stanow depresyjnych...bedzie w czym wybierac, a jak naprawde bedziesz miec farta to przy tym pct-suplowym odbloku moze male gino sie po cyklu pojawi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znalazlem na innym forum kulturystyka-online kilka opinii gosci ktorzy to brali, wklejam najlepsze cytaty:

ysb
Muscle Test jest oki. jak koledzy wspominali siła idzie w 3tygodniu,dziś mile się rozczarowałem dołożyłem 10kg na skosie i 20kg na hamerze,po dwóch tygodniach 2kg suchej masy,odpowiednia dieta,suplementacja,enzymy trawienne,osłonki i oczywiście staż treningowy bo to nie kreatynka,ogólnie polecam [...]
Wyszedłem z założenia,że producent asekuracyjną dawkę zalecił..w obawie aby małolaty bez pojęcia,diety itp.krzywdy sobie nie zrobili...i ją podwoiłem.



zbigniewus
panowie jak ktos myslal ze po tym cyklu bedzie jak Jay Cutler no to przesadził troszke..... przyrost sily jest bardzo duzy ..... nie da sie porownac do creatyny ...... dieta kurczak ryz + duuuuzo warzyw i zero slodyczy a efekty sa widoczne (brzuch 1-2 w tygodniu najlepiej ciezarami)
Tylko od razu 2 capsy na dzien proponuje...

Blok sredni mysle - listek clomidu i po problemie ....... dla tej sily warto



Kupil to jeden ziomek u nas z silki kur.. jaka sensacja byla ale sukcesu wielkiego po 1 miechu nie bylo. Normalnie jak na ph jakia takie efekty mial jeszcze syfy gratis mu jakies wypieprzyly . Ocenil to na "średnie"



Podsumowanie
Mocna dieta, 2 caps Muscle Test na dzien(1 co 8h)
6-7 kg na plusie bez zalania sie ("ześwinienia") i duuuzo sily- jakies 20-30kg wiecej na serii
Do tego :
esseliv forte, tran (caps) , Monster milk ,witaminki multiple sport z olimpu .....
Teraz nitrobolon +aakg na podtrzymanie daje.....
Ogolnie polecam ..... najlepiej przed wakacjami (rzezba + masa miesniowa)
Do tego kontakt z Michalem (optivita) wiec pare pytan poszlo i moglem to dograc wszystko


Obecnie jeden z moich partnerow stosuje ten preparat, leci juz na nim 3tyg. Szalu nie ma ale zobaczymy na koniec cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
walendzi
co najlepszego na osłonke do tego?


Ty to dopiero jesteś tłuk a nie koleś z tego testu z youtube...łapiesz się za coś o czym nie masz pojęcia i w dodatku z gównianą profilaktyką a raczej zerową...komedia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron + Meta

Następny temat

Pierwszy cykl na SAA

WHEY premium