SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie skośne

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13


Mam problem. Dziewczyna mi ostatnio powiedziała, że takie mięśnie jak ma ten facet na zdjęciu ( zaznaczone czerwonym kółkiem )ją kręcą. Fakt faktem, nie wiem co to za mięśnie ( skośne?? ) i nie wiem jak sie mam zabrać, żeby je wytrenować. Zależy mi na tym strasznie i mam nadzieje, że ktoś mi doradzi. Może wystarczą typowe ćwiczenia na brzuch, a ja o tym nie wiem?

Zmieniony przez - Czarnowąsy w dniu 2007-10-14 11:05:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Skoro jest 50 tematów to po co ten odświeżałeś ?? Rozumiem temat sprzed miesiąca, czy dwóch , ale to są 3 lata więc na cholerę odświeżać tak stary temat ?? Pomyśl trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
Co sie bede rozpisywal...trzeba byc chudym plackiem typu pilkazyki;]
Polecam trening na brzuch https://www.sfd.pl/Aerobiczna_szóstka__Weidera_=>wejdz<=-t144665.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Heh byłem piłkarzem przez 7 lat, ale od pół roku już nie trenuje. Co do a6w to ćwiczyłem, ale nie moglem się w wynikach dopatrzeć tych mięśni u siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie najlepiej na to dziala Martwy Ciąg i Przysiad ze sztanga

oczywiscie bez pasa robimy, po prostu miazga i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
A jakieś ćwiczenia w domowym zaciszu? Na hantlach najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Jak sie lasce nie podobasz taki jaki jestes to kopnij ja w dvpe.Swoja droga to ciekawe po ile macie lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
żeby te mięsnie było widać trzeba miec dobrą rzeźbe. Tak poza tym to Cinqg dobrze mówi

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Cinqg nigdy nie chciałeś się podobać kobiecie? Moja akceptuje mnie takiego jaki jestem i mnie nawet prosi żebym się nie zamęczał, ale ja jestem uparty i wiem, że końcowy efekt będzie się jej podobał. Proszę o jakieś rady. A co do wieku to jesteśmy dorośli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Chcialem ale gdy laska by mi pokazala zdiecie typa w jakiejs gazecie i dala mi do zrozumienia ze chciala by zebym tez mial taki biceps albo inna czesc ciala to bym ja wysmial...z reszta niewazne.Tutaj nic nie zrobisz szybko szybko.Zeby uwidocznic miesnie brzucha potrzebna Ci bedzie dobra dieta, aeroby i odpowiednie cwiczenia ba brzuch.Brzuszki ze skretosklonami, brzuszki w lezeniu bokiem.Zajrzyj: http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
A przypadkiem na ten rejon brzucha nie działają najlepiej unoszenia nóg ze spięciem?
Poza tym zgadzam się co do pozytywnego działania martwego ciągu i przysiadu na te okolice ciała. Jednak przede wszytkim tak jak wszyscy zauważyli musisz mieć niski body fat, żeby efekt był widoczny. W przeciwnym wypadku będzie lipa.

Zmieniony przez - hakeem w dniu 2007-10-16 12:46:37

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
"musisz mieć niski body fat"

Mówiłem nie znam się na tym. Wytłumaczy ktoś ;) ? Póki co zacząłem martwy ciąg i różne rodzaje brzuszków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT trening

Następny temat

HST - moja apokalipsa (objawienie)

WHEY premium