SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie są, ale kaloryfera nie ma ;( [zdjęcia]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10954

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

15 lat

Waga

70 kg

Wzrost

180 cm

Cel treningowy

mieć kaloryfer

Staż treningowy na siłowni

na siłowni brak

Uprawiane inne sporty

taniec(4 godz. tyg.), siatkówka i piłka nożna(5 godz. tyg.)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

hantle

Dieta

własna, unikam słodyczy

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będę sobie układać jakąś dietę to starać się tak by wyszła na zero czy z minusem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
mamy już panowie przerąbane bo tłuszcz ostatni schodzi z brzucha tak jak już ktoś wspomniał o tym ponieważ testosteron powoduje odkładanie się tłuszczu na brzuszku :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
najpierw wyliczasz na 0 i obserwujesz wagę, jak po tygodniu nie drgnęła albo spadła za mało to ucinasz 100-300kcal i jedziesz kolejny tydzień. Optymalna utrata tłuszczu to 0,5-1kg/ tydzień, powyżej to już katabolizm szaleje i mięso leci a metabolizm zaczyna zwalniać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
ProteinMen jest odwrotnie, mamy dużo więcej hormonów androgennych niż kobiety i więcej mięśni przyspieszających metabolizm, co jest pomocne przy redukcji. Co do odkładania tłuszczu na brzuchu to jak najbardziej, jeśli ktoś je więcej niż spala to czy na brzuchu czy na d*pie nie robi większej różnicy. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Ja mam i będę miał odwieczną walkę z brzuchem ! :) ps. dobry zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2498
napisałeś że ćwiczysz brzuch od początku kwietnia. z tego co wiem mamy dziś 15 kwietnia więc sądzisz że po 2 tygodniach ćwiczeń będziesz miał kaloryfer? błagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
A czy Wy widzicie ile on wazy i ile ma wzrostu ?? 70kg 180, jak zredukuje do 6 paka to bedzie wazyl jakies 60-65 kg -.- ja na Twoim miejscu to bym odpuscil w tym roku, zaczal masowac i na przyszly rok wyszedl z 6 pakiem przy 80 kg

Zmieniony przez - krypol85 w dniu 2013-04-15 10:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 189
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krypol85, dzięki.
Właśnie coś mi tu nie pasowało bo według mądrych kalkulatorów idealna waga wychodzi mi 72.5 a ja już warze 70 kg! Nie wiem co robię źle, dobrze się odżywiam, a może nie te ćwiczenia? Pomóżcie mi! Nie po to się katowałem się dietami od listopada by utknąć w martwym punkcie. Dziś już byłem biegać 30min. bo się dowiedziałem że jestem gruby, a moje BMI jest 21.6!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 625 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8862
eximius7 może należałoby postawić sobie pytanie jak wyglądał Twój tryb życia przed odchudzaniem w listopadzie i czy były warunki ku posiadaniu masy mięśniowej.
Jedyną wadą "mądrych kalkulatorów" znajdujących się na równie mądrych stronach, które obliczają idealne wagi i BMI jest to że one po prostu nie są mądre. Twój przypadek dobrze dowodzi że nie należy się nimi kierować.
Chłopie weź się za wyliczanie diety i trening siłowy bo jeśli spodziewasz się mięśni po przeszło pół roku odchudzania przy zerowym stażu treningowym to pozostaje mi życzyć Tobie powodzenia.
Unikasz wyliczenia sobie diety i planu siłowego jak szatan wody święconej i speszony latasz z jednej niemądrej stronki na drugą zastanawiając się co takiego robisz źle, w nadziei że jeśli czasem sobie pobiegasz, unikniesz jedzenia śmieci i pójdziesz na tańce i siatkówkę to będziesz miał sylwetkę greckiego boga.
Prawda niestety jest taka że jesteś w punkcie, gdzie żeby mieć dalsze efekty trzeba włożyć dużo więcej wysiłku.

Zmieniony przez - acidrinker w dniu 2013-04-15 22:14:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w treningach

Następny temat

Jakie obciążenie na początek / 3 miesięczny plan na mase Weidera

WHEY premium