SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w treningach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Siemanko,
Bardzo chcialbym aby ktos z was pomogł mi i sporzadzic plan treningowy na rzeźbę.
Chodzę na pakernie od 3 miesięcy tak 4 razy w tygodniu i jeszcze nie wszystko łapię wiec proszę o pomoc.
na początku przez 2 miesiące kupowałem karnet w aqa a później rodzice sprawili mi siłkę w domu ( ławka prosta, łamana, ławeczka do brzuszków, 2xgryf olimpijski standardowy i ten krótki, hantle z obciążeniem do 12kg i obciążniki 2x10 2x15 2x20 2x5 2x2,5 rowerek, steper) i tak ćwiczyłem na "sucho" jakie suplementy mi polecicie na rzeźbę tak do 100zł moze troszkę przekroczyć jak jest dobry :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 87

Wzrost: 183

Cel treningowy: rzeźba

Staż treningowy na słowni: początkujący

Uprawiane inne sporty: basen raz w tygodniu

Dieta: wysoko białkowa nisko węglowodanowa

Przeciwwskazania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Od "rzeźby" jest dieta,nie trening.


PS.Zakładaj następnym razem jeden temat.Naprawdę nie potrzeba aż 3.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
A poza tym, po 3 miesiącach, jeśli wcześniej nie miałeś żadnego kontaktu ze sportem, nie zbudujesz wystarczająco dużo masy mięśniowej do późniejszego rzeźbienia.



Zmieniony przez - APPRENTICE w dniu 2013-04-14 20:53:25

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
No ok sorry za te 3 temat. O dzięki to jaką dietę mi polecicie czy lepiej udać sie do dietetyka który mi to ułoży ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Najlepiej samemu o tym poczytać i samemu sobie ułożyć. Wyjdzie taniej i na dłuższą metę jest to lepszy wybór. Dieta to pewien styl życia, którego trzeba się nauczyć. Żeby się do niej konsekwentnie stosować, musisz ją rozumieć, inaczej szybko się zniechęcisz.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"ramka" wokół mięśni brzucha

Następny temat

Mięśnie są, ale kaloryfera nie ma ;( [zdjęcia]

WHEY premium