SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porsze o pomoc przy treningach !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Witam ! Otóz mam 18 lat 183 Cm wzrostu i waga 82 KG.Dopiero zaczołem swoją przygode z siłwnią i chciałbym wam przedstawic plan ćwiczeń tak do 3- 4 miesięcy preferuje trening ogólno rozwojowy:

Mięśnie nóg
- wyciskanie nogami (2 serie po 12 powtórzeń, 2 serie po 8-12 powtórzeń)
- wyprosty nóg (3 serie po 8-12 powtórzeń)
- uginanie nóg w leżeniu na brzuchu (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie po 8-12 powtórzeń)

Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej (1 seria 15 powtórzeń, 3 serie po 8-12 powtórzeń)
- butterflay (2 serie po 8-12 powtórzeń).
Barki
- wyciskanie sztangi zza głowy (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie po 8-12 powtórzeń)
- podciąganie sztangi stojąc (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie po 8-12 powtórzeń)

Plecy
- ściąganie drążka na wyciągu pionowym (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie 8-12 powtórzeń)
- przyciąganie drążka na wyciągu poziomym (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie 8-12 powtórzeń)

Bicepsy
- uginania ramion ze sztangą łamaną stojąc (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie 8-12 powtórzeń)

Tricepsy
- ściąganie linek wyciągu górnego (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie 8-12 powtórzeń)

Łydki
- wspięcia na palcach stóp na maszynie (1 seria 15 powtórzeń, 2 serie 8-12 powtórzeń)

Brzuch
- spinanie brzucha leżąc (3 serie po 15 powtórzeń)

I robie to tak, że poniedizalek idę na siłownie we wtorek powinna byc przerwa to idę na basen , śr siłownia czwartek basen piatek silownia , Sobota przerwa i teraz w niedziele siłownia w pon basen i tak w kółko. ( to był przykład) Wychodzi na to , że 4 dni siłownia 2 dni basen !
I mam problem bo akurat proporcje mam podobno bo nie jestem ani gruby ani szczupły i problem tkwi w tym , żę mam dośc nie proporcjonalny brzuch i lekkie poprostu "cycki".i Co mam zrobić by ten brzuch wyrobića klatke też wyćwiczyćzeby wygladala. Jakie ćwiczenia polecacie? może jakaśodżywka Amino kwasy albo coś? Co do diety staram sie jesc regularnie dużo ryżu ryb, piersi z kurczaka, salatek itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
wklej ankiete (na gorze dzialu masz temat z nia) i napisz jak to widzisz w skali tygodnia (co w jaki dzien)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba - DOM

Następny temat

Czy na tym urosne

Wiecej