SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metamoris 4

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Z edycji na edycje coraz większe zainteresowanie, coraz lepsza promocja i coraz bardziej elektryzujące zestawienia będzie sie działo!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
no moim zdanie, sonnen sie tam nie pojawil bez powodu, swoje rozgada, moze wspomni o turnieju na antenie jakiejs telewizji, w trakcie komentowania, moze duzo dobrego zrobic dla medialnosci turnieju, kolejna sprawa mma vs grapplerzy, gdzie mma jest mega znane w usa, a zestawiajac tych zawodnikow, naglosni sie tez gwiazdy bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Zapowiada się bardzo fajnie :D Ciekawe jak wyjdą te walki MMA vs Grappling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
oby nikt sie w schaba nie bawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
War Lister i Vinny no i Sonnen tyle w temaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Zawsze jarałem się Metamoris, ale rozpiska czwórki jest już w ogóle mega


Dla przypomnienia, HL z poprzedniej edycji:






Dana White na temat ewentualnego włączenia Metamoris do Fight Pass'a:
To absolutnie coś czemu się przyglądamy w kontekście Fight Pass. Myślę, że ludzie będą zaskoczeni rzeczami, które się tam pojawią. Mówiłem o tym gdy ruszaliśmy z usługą, której założeniem było stworzenie biblioteki z pełnym dostępem do niej dla wszystkich fanów. To ciągle ewoluuje i staje się coraz lepsze.

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-06-27 15:57:12

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Schab chce znowu "walczyc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Wywiad z Andrzejem (po angielsku)




Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-06-28 15:42:50

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
żeby wzbudzić większe zainteresowanie idzie to w stronę zestawiania zawodników bjj/submission z zawodnikami mma, karta z gali na gale coraz słabsza. moim zdaniem pierwsza edycja miała najmocniejszą rozpiskę: galvao, roger, almeida, kron gracie, lovato jr, otavio sousa, dean lister, xande ribeiro, caio terra to są nazwiska - ścisła światowa czołówka, brakowało tylko rodolfo vieiry

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
trzeba zwrocic uwage na to, ze maja znacznie czestsze starty niz zawodnicy mma, ktorych nazwiskami chca sie tu wypromowac, no i wiekszosc z nich ma inne priorytety, wystarczy spojrzec almeide i vieire, roger od dluzszego czasu nie startuje w bjj, niby zapowiedzial powrot, a dalej ni widu, ni slychu, kron szykuje sie do debiutu w mma, lovato szykuje sie do debiutu w mma, galvao, listera i xande masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ok, ja to rozumiem ale nie mówcie że to najlepsza karta metamoris bo ta karta jest najgorszą ze wszystkich. może jak ujawnią ten secret match to zmienię zdanie ale to by musiało być coś w stylu roger gracie vs jacare a w to szczerze wątpie

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenia z obrotem typu backfist, kopniecie z obrotu, a krecenie sie w glowie.

Następny temat

Low Kicki

WHEY premium