SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta... ?? pomóżcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat , cwicze breakdance od 1,5 roku i jako tako wyrobily mi sie miesnie ale sa niewidoczne. Od 3 misięcy cwicze z cieżarami i uprawiam boks. Jednak moja sylwetka mi nie odpowiada. nie mam ambicji byc wielki poprostu chcem być wyżeźbiony .... moj kolega cwiczyl 4 miesiace i wzias 100 mety i podoba mi sie jego sylwetka juz od dawna myslaem o mecie ale balem sie tego.Prosze poradzcie cos , cos dobrego mam 170 cm wzrostu i 65kg. moja sylwetka jest pokryta mala warstwa tluszczu. a co mnie jeszcze dziwi to rece mam za chude w porownaniu do sylwetki i nog. PROSZE DORADZCIE COŚ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem za mało ważysz, żeby zarzucić winko. Trenuj dużymi ciężarami wspomagaj się białkiem 2g na 1kg masy ciała, spij co najmniej 8 godzin. Co do diety nie polecam nic oprócz wysokobiałkowej.
Nie możesz na razie stosować ćwiczeń na rzeźbę bo spalisz to co masz i schudniesz, a tego chyba nie chcesz.

Pozdrawiam

"Ważne aby zawsze utrzymywać dodatni bilans azotowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
zeby sie wyżeźbić to najpierw musisz nabudować troche masy. A metanabol nie jest na rzeźbe

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz sie wyrzezbic to zarzuc hmb,ale po pierwsze zeby miec fajna rzezbe trzeba miec z czego ja zrobic wiec muisz najpierw nabrac massy miesniowej.co do metki odradzam na pierwszy cykl poza tym jetes za mlody troszke na koksowanie ale jesli juz chcesz koksowac to i tak wiem ze przykoksujesz..skads to znam:)wiec jesli chcesz cos na rzezbe to zarzuc winstrol.ale jak juz wspomnialem jestes moim zdaniem o wiele za mlody.pozdrawiam

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
WYPEŁNIJ PROFIL KLUBOWY!!!!!!!!

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Przedmowca ma racje. Zeby rzezbic trzeba miec co. Co ciekawe na mecie mozna sie rzezbic (slowa Gohana), tylko trzeba bardzo uwazac na diete.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie bierz tego gówna. Jesteś jeszcze młody. Proponuję duże ciężary i dużo białka 50/50

"Ważne aby zawsze utrzymywać dodatni bilans azotowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 160
jak twoj kolega moze dobrze wygladac po 4 miechach cwiczen i po 100 mety. Nie patrz na niego. Sam musisz podjac decyzje.Ja radzilbym ci zebys narazie nie bral mety. Najpierw pocwicz troche az bedzie cos widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
słuchaj jeśli chcesz przybrac na masie to musisz sobie odpuścić takie fizyczne wysiłki . mówisz że trenujesz boks i napewno na treningach masz dobry zapi**** , również ten breake dance . Wiesz odpuść sobie to i ułóż dobry trening i diete a zobaczysz efektya nie po mete siegasz..


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tnx wam ale powiedzcie mi szczerze co da mi 50 tabsów mety(raczje nie wezme tego bo kazdy mowi zebym se to darowal) ale jesli bym wzial to co by mi to dalo , oczywiscie przy treningach. i CZY LADNE BYM PO TYM WYGLADAL ?? piszczcie prosze bo nie bardzo sie znam na tych rzeczach a chcem jak najwiecej sie dowiedziec. Czytalem juz trening Domatora(czy jakos tak) i moje cwiczenia opieraja sie glownie na pompkach(rownierz na mostku) czy meta pomogla by mi ?? czy raszkodzila ?? Prosze o szczere wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
hm jeśli sięgasz po koks (meta) pamietaj ze musisz najpierw mieć dosyc długi staz treningowy czyli na siłowni i wykonywać wszystkie cwiczenia jakie są dla początkujacych itp. na każdą partię mieśni cwiczenia , aby rozwijać je równomiernie więc niewiem czy ci sie opłaca siegać po koks jak masz odzywki w sklepach . Meta 50 tab. powiem ci że da ci sporo ale przy odpowiedniej diecie i treningu
Pozdrawiam !!



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaka dawka i trening da mi miesnie a nie tluszcz ?? jakas podpowiedz. Z góry tnX.

Naprawde enie wiem co do mety zastanawiam sie ale boje sie tego zarzyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Dobra Rada

Następny temat

przestroga.....dla mlodych koksiarzy...........:(

WHEY premium