SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta a lipo, lipo a meta?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, w każdym razie temat zostanie usunięty, jeżeli faktycznie nie trafiłem. Ćwiczę od roku, od początku zabawy przytyłem 15 kg, oprócz wymiarów poszły mi cycki. Endokrynolog powiedziała mi, że to nie jest coś niepokojącego, ale to było kilka miesięcy temu, a teraz mam wrażenie, że jest trochę gorzej. Gdzieś czytałem o kremach miejscowo wyszczuplających, które mogą pomóc mi w zwalczeniu lipomastii. Wiem, że najlepsza jest rzeźba i dieta, ale nie mam aktualnie w czym rzeźbić, myślę nad tym dopiero pod koniec kwietnia.

Temat wiąże się z dopingiem, ponieważ pod koniec stycznia chciałem zjeść setkę mety, tak z czystej ciekawości jak to na mnie zadziała. Czy w takim przypadku saa mogłyby pogłębić schorzenie? Czy kremy miejscowo wyszczuplające faktycznie pomogą?

Dzięki z góry za odpowiedzi, proszę o nie pisanie, żebym odpuścił metę, bo za wcześnie i za młody jestem, bo znam gadkę na pamięć, sam się sobie dziwie, że chcę spróbować ;). Cóż, zakazany owoc.

PS. Profil uzupełniony w razie jakby ktoś pomyślał, że mogę być po prostu grubasem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19901
To czy Ci poleci miecho po odstawieniu propa czy innych saa, zalezy od tego jak bedziesz pilnowal diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Metka to nie najlepszy pomysł a kremy zostaw swojej pani. Dieta i aeroby!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Dieta jest, wydaje mi się, że lipo pojawiło się po nieprawidłowej diecie w pierwszych 5 miesiącach, gdzie codziennie jadłem po 5 żółtek, kurczaka smażyłem na zwykłym oleju, przed snem jadłem sporo węgli (np. gainera). Jeżeli już ktoś to czyta, szczególnie ktoś mający pojęcie to zadam kolejne pytanie :D. Prawy cyc mam ciut bardziej zalany od lewego, czyt. lewy się kończy bliżej pod sutką, bardziej się odznacza. Czy to wina lipo? Walczyć z tym trzeba również kardio i dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Tak i na razie zapomnij o saa które mocno aromatyzuja! 5 żółtek dziennie niezle wiesz jaki masz poziom cholesterolu ldl?

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nie mam pojęcia, tamta dieta była dawno temu. W tym momencie myślę, że wszystko jest już unormowane, podejrzewam, że przez podniesiony cholesterol odczuwałbym, że coś nie tak się dzieje z cyrkulacją krwi w organizmie, ale wszystko wydaje się być w porządku. Jeżeli mówisz, żebym odpuścił mocno aromatyzujące, mógłbyś też mi powiedzieć, który saa nie daje takiego efektu i mógłby zostać wypróbowany na pierwszy cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Nie zaczynałbym poki co.. ale propionat rozsadnie dawkowany zda egzamin,z uwzględnieniem rozsadnie 100mg na trzy dni.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Wiem akurat jak brać propa, bo za dwa tygodnie będę kumpla nim kłuć, ale czytałem tutaj, że ten saa trzeba uzupełniać jakimś innym, bo po jakichś trzech tygodniach efekty słabną i jeżeli nie przerzuci się na coś innego, można zaobserwować szybki spadek masy, czyt. wróciłbym do pierwotnej formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
z tymi zoltkami to bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nie uważasz, że ich nadmiar - jadłem po 5 dziennie przez jakieś 2 miesiące mógł spowodować zwiększenie tkanki tłuszczowej? Szczególnie w połączeniu z resztą czynników, o których pisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
mialem na mysli cholesterol, a to ze diete miales z dupy to inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Tak poza tematem:
Tutaj link do artykułu o szkodliwości jajek:
https://www.sfd.pl/Prawda_i_mity_o_szkodliwości_jajek.-t392585.html

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko+Prop+Clen

Następny temat

Omka

WHEY premium