SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lipo ginka??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
witam mam problem gdy napce cycka;p i przycisne palcem to wyczuwam takiego guza ktory jak gdyby ucieka mi z pod palca (nie jest w jednym miejscu tylko sie rusza)ale gdy dotykam suta on sie marszczy i robi sie maly??to jest ginka ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zwieksz na 20mg dziennie, i obserwuj
guzek zniknie za 2-3 tyg, wtedy zejdz na 10mg / kilka dni
i sprawa zalatwiona

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-03-18 15:47:09

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
jesli jest guz to tak mi zawsze maleje on do zera ja biore chocby 3 albo 4 dni nolve ale lipo to takze sie robi przy koksowaniu jak ktos ma taki gen ze mu sie zbiera tłuszcz wokoło sutkow na cycach pozniej trudno to zgubic chwyc skure na klacie zobacz czy gruba to wtedy lipo tez moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
bo jak nie napne cycka to jest taki maly guzik malutki.....ale jak napne to jest jakis wiekszy nawet duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
co mam zrobic??jest cos zeby je zwalczyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
brałeś sterydy ?

ile masz lat ?

Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2008-03-16 23:06:26

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
gino jest na pewno ale lipo tez moze byc sproboj nolvy jak brales koks a jak nie to idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
wlasnie teraz wzielem propke ;/ mam 17 lat nie wysmiejcie mnie tylkpo pomozcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
Jesli po propie ci gino wy***ało to jestes na prawde pechowym czlowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
prop szybko konwertuje do estrogenow o ile sie nie myle dla tego szybciej trzeba brac nolve wogole zawsze musi byc pod reka ten magiczny srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
mam nolve pierwszego dnia za***alem 40 mg i teraz po 10 mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl potrzebna rada

Następny temat

Testex

WHEY premium