SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Max - Mass - Terror = Tescior By TrakaShi - podsumowanie str.11!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Witam wszystkich.


Z tego miejsca chce wszystkich przeprosic za to moje o******lanie sie z testem.... Jednak nie jest to tak ze to jest moje lenistwo, nie naleze do leniwych Ci co sledzili pierwszy test wiedza. Mam teraz tak ciezki okres ze nie jestem w stanie wchodzic na forum i pisac wypiski. Teraz mam troche czasu wiec sprobuje wam strescic zalegle treningi, diete, wrazenia i dzisiejszy trening + mala zmiane w planie ktora dzisiaj zainicjowałem.


Mianowicie od ostatniej wypiski wszytsko szlo zgodnie z planem. Co trening zwiekszalem ciezar i robilem po 5 ruchow 2 serie. Tak lecialem do poniedzialku i w poniedzialek trening wygladal tak:

Siady 115kg
Prostowanie 70kg
Lydki 110kg
Klata pozioma 125kg
Klata skos 110kg (tu tylko 4 ruchy)
Sciaganie drazka 85kg
Wioslowanie 100kg
Barki przod 115 kg
Braki Hantle 40kg
Uginanie lamanej biceps 67,5kg
Modlitewnik maszyna 40kg
Sciaganie drazka tric 115 kg
sciaganie sznurkow 70kg
szurgsy sztanga 120kg
przedramie sama sztanga.



Tak wygladał trening poniedzialkowy, takze jak widzicie ciezary masakrycznie do przodu i utrzymane na poziomie hst, tylko w skosie na klate jeden ruch mniej. Dzis juz nie bylo tak kolorowo, z racji tego ze zwiekszyłem ciezary nie dalem juz przy pierwszej serii klaty zrobic na 5. Wiec pozmienialem trening na troszke inny. Wygladał on tak:


Siady 120kg (HST)
Prostowanie 75kg (HST)
Lydki 115kg (HST)
Klata pozioma 1 seria 130kg na 3, druga 135 na 1, trzecia 140 na 2 negatywy.
Klata skos - wogole nie robiłem.
Sciaganie drazka 90kg (HST)
Wioslowanie 105kg (HST)
Barki przod 130KG + 15KG 2 SERIE NA 3 RUCHY
Braki Hantle 42,5KG (HST)
Uginanie lamanej biceps 70kg (HST)
Modlitewnik maszyna 45kg 1 seria na 4 pozniej 20kg na 10 ruchow
Sciaganie drazka tric 130 kg czyli 15 znowu 2 serie po 4 ruchy techniczne + 1 oszukiwany
sciaganie sznurkow 75kg (HST)
szurgsy sztanga 125kg (HST)
przedramie sama sztanga. (HST)

Tam gdzie jest w nawiasie HST tam bylo robione tak jak powinno byc wg planu. Cala reszta jest opisana a raczej zmiany. Zmiany nastapily glownie z takiego powodu ze jestem zafascynowany tak ogromnym skokiem silowym na klatke ze postanowilem ulozyc ostatnie treningi specialnie pod nia. Nastepny trening bedzie w piatek i bedzie on podobny do tego co dzis robilem. Pozniej dwa dni odpoczynku czyli w poniedzialek kolejny trening. Bedzie on wygladal tak samo praktycznie tylko ze dam klatke przed nogami i sproboje wycisnac 140kg na prostej, pozniej kolejny trening w czwartek czyli znowu 2 dni odpoczynku i sproboje wycisnac 145kg chyba ze w poniedzialek nie wycisne tego 140 to sproboje ponownie w czwartek z tym ciezarem :) Postaram sie nagrac jakies filmiki z tego wszystkiego. Ten trening w przyszly czwartek bedzie ostatnim treningiem cyklu czyli w piatek badz sobote mozecie sie spodziewac podsumowania :)


Z dieta jest niestety ostatnio roznie z powodu braku czasu na jedznie a raczej na gotowanie i jem to co moge czyli np obiady u mamy czyli zupa + drugie danie. Ogolnie jak tak to w glowie liczylem z kaloriami od jakiegos tygodnia jestem na zero. Co spowodowalo spadek wagi o okolo 1 kg i mozecie sie smiac ale duzo lepsza definicje. Jeszcze raz przepraszam za moje oszczedne traktowanie tego testu aczkolwiek musicie mi uwierzyc naprawde nie mam czasu.


Do uslyszenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121


Tutaj taki mały Bonys :) Zwrocie uwage na przedramie :) 2 cm do przodu poszlo :D Masakra, w bicepsie jakis 1 cm na plus.


Dodam jeszcze tylko ze zdjecie bylo robione na samym poczatku treningu wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek pompie :) Normalnie zdjecie robione na sucho ze tak powiem :)

Zmieniony przez - TrakaShi w dniu 2010-02-10 22:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
A juz myslalm ze na pompie. Niezle sie prezentuje do calej reki to przedramie.
Caly czas sledze z ukrycia. Dobrze to wyglada.
Sila jak sampisales strasznie poszla do przodu.
Uwazaj na stawy, lepiej wolniej ale bez kontuzji, ale sam najlepiej wiesz.

Cisnij, pozdrawiam i czekam na podsumowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Jeeest MÓJ Człowiek Dajesz dajesz Mieciu ! Robiosz test to sie postaraj troche z tymi wypiskami a nie wlaisz w ****** !

P.S Ja juz lece ostatni tydzioen testu i robie podsumowanko wkońcu ! Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5683


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
nie zaliczone :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Dzieki Tussin za nagranie filmu i wklejenie go :) Panowie ustalilem nowy rekord, 144kg, czyli przebilem swoj stary o jakies 14kg :) Troche krzywo i wogole ale poszlo i to jest najwazniejsze ;) Jest moc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3427
fajny rekord. tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
cienias
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

noz full throttle vs noz IV

Następny temat

STORM + CYTONOX

WHEY premium