SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Max - Mass - Terror = Tescior By TrakaShi - podsumowanie str.11!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Witam wszystkich :)


Po dzisiejszym treningu, czyli pierwszym treningu "5" czuje sie rewelacyjnie, nic nie boli, jest ekstra. Bardzo lajtowy trening :) Pompa mała była bo wiadomo, za mało ruchów zeby dopompowac miesnie aczkolwiek ladne żyły powychodziły na bicepsie i przedramionach :) Jezeli chodzi o chrobe to nadal kaszle troche i mam katar aczkolwiek jest o wiele lepiej, takze konkretnie wracam do sił :)Na marginesie nie wiem po co to pisze bo i tak nikt tego nie pisze, z racji tego ze ogolnie jest duzo testow a ja troche na poczatku zawalilem z tym brakiem neta jednak musicie mi to wybaczyc to nie byla moja wina. Z drugiej strony mozecie mnie skarcic za brak zdjec posiłkow ale naprawde nie mam na to czasu. Staram sie zyc w harmonii ze swoim cialem i dusza. To znaczy ze wstaje do pracy, ,wracam gotuje, lece na trening , pozniej jezeli moge to spotykam sie ze swoja kobieta i tak w kółko, a jezeli mam jakas godzinke lub dwie wolnego to naprawde wole to spedzic odpoczywajac przed telewizorem np zeby cialo tez mogło odetchnac od tej ciagłej gonitwy Jezeli dam rade postaram sie jeszcze jakos urozmaicic ten test zwlasza ze zostaly jeszcze jakies 2-3 tygodnie tylko.



Dziejszy trening, pierwszy tren 5
Siady 100kg
Prostowanie 55kg
Lydki 95kg
Klata pozioma 110kg
Klata skos 95kg
Sciaganie drazka 70kg
Wioslowanie 80kg
Barki przod 100kg
Braki Hantle 32,5kg
Uginanie lamanej biceps 52.5kg
Modlitewnik maszyna 30kg
Sciaganie drazka tric 100kg
sciaganie sznurkow 55kg
szurgsy sztanga 110kg
przedramie sama sztanga.


Dieta:

1.Jajecznica z 4 jaj + 2 kromki chleba z szynka + banan
2.Platki owsiane + białko
3.Kanapki z szynka, twarogiem, pomidorem i rzodkiewka.
4.Gołabki
5.Ziemniaki 100g + 200g kurczaka + buraki
6.Kurczak z warzywami + banan + jabłko


no i w planach jeszcze twarog :)


Dzieki za uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
TrakaShi jak ten blast sie ma do xploda,ma to to kreatyne??

tak dumam co tu wrzucic po kretce myślałem nad wf może xplode


Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2010-02-02 09:26:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Tak ma kreatyne ale od Xploda zdecydownie słabszy. Przynajmniej jezeli chodzi o pompe i pobudzenie. Ale mozliwe ze tak tylko na mnie dziala.

Noz IV jest bez kreatyny tak samo jak WF czyli idealne po cyklu kreatynowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
ok

Tylko czy one działają.......

Póki co ma czas żeby się zastanowić,do końca troche jeszcze

zostało,pewnie znowu razem skończymy

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10875
Ciekawy test.

Czemu w pierwszym treningu 5-tek ciezary w wielu cwiczeniach sa wieksze od tych z 6-tego treningu 10-tek?
Mozesz podac swoje maksy dla 15/10/5?

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
ja zagladam z partyzanta i test mi sie podoba, nie musze czytac 10 stron naraz. tylko wszystko przejzyscie.
Masz duzo sily.
ps. podlanczam sie do pyt. wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Juz odpowiadam panowie :)

Ciezary roznia sie o wiele z tego powodu ze podczas test sam siebie zaskakuje silowo, i nie ma sensu zaczepiac krazek 2,5kg na maszynie jak mozna dac sztabke wiecej czyli 5kg. W nie ktroych cwiczeniach poprostu mam tak wielki luz ze dorzucam. Nie znam aktualnych maksow, zobaczymy jak wyjdzie po tescie. Sam siebie zaskakuje

Dzis np na lawce proste 115kg na 5 bez problemu a przed testem 110 na 4-5 robilem z "sraniem" takze sami rozumiecie. Kolejny raz dobrze dobralem suple, a poza tym calkowicie inny system treningowy niz do tej pory i daje to swoje efekty :)



Wypiska z dnia bedzie kolo 22 :)

Pozdrawiam :)

PS Milo ze ktos wreszcie cos zauwazył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4196
Coś słabo idzie Ci ten test :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

noz full throttle vs noz IV

Następny temat

STORM + CYTONOX

WHEY premium