SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mauricio "Shogun" Rua - profil zawodnika

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Czy ja wiem czy nie jest duży... Zasięg ma jeden z lepszych w UFC. Wzrostowo też nie odstaje za bardzo od reszty półciężkich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dajcie już dla Hendo spokój

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Też czuje że by nie dał rady i skończył jak Te Huna. Szkoda byłoby oglądać jak taki zawodnik jest okopywany i nokautowany drugi raz w karierze mimo , że jeszcze niedawno mówiło się o jego legendarnej szczęce i o tym, że może walczyć o pas. Ale z drugiej strony chciałbym żeby Rua wyjaśnił nieporozumienie z pierwszej walki i udowodnił, że jak jest w formie to Dan może mu buty czyścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w LHW myslę ,że ruę pokonaliby obecnie Jones,Evans,Gustaffson,Davis,Glover może Bader i może sonnen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Jak dla mnie tylko Jones byłby raczej nie do przejścia. Z resztą daje mu 50% tak jak pisałem. Jeśli rzeczywiście pracował nad zapasami i kondycją tak jam mówił ( obronił obalenie Te Huny bez problemu więc coś w tym jest, wczęsniej każde wejście w nogi kończyło się inaczej) to mógłby utrzymać walkę w stójce gdzie ustrzelić może każdego. No i każda runda też zaczyna się w stójce, plus zawsze jest szansa na jakiegoś suba Z Gustafsonnem bez formy nawet ugrał rundę więc gdyby miał ja taką jak ostatnią to kto wie co by się stało, Glover lubi wymiany i walkę w stójce więc tutaj też widzę duże szanse dla Mauricio ( Rampage i Bader nawet dawali radę więc Shogun też powinien), Evans stwarza zagrożenie zapaśniczo ( ale Lil Nog sobie radził więc czemu i Rua by nie miał, do tego Evans walczy w kratkę), Davis i Sonnen- drewniana stójka bez polotu ( może by ich ustrzelił choć większe prawdopodobieństwo na przegraną przez DEC). Tak czy inaczej wszystko zależałoby od dyspozycji dnia, szczęścia i paru innych czynników. Duży procent szans ma na wygraną zawsze. Kogoś takiego jak Rua nigdy i w żadnej walce nie można skreślać- już przed walką z Te Huną połowa to robiła i mówiła że Nowo Zelandczyk wbije deskę do grobu Brazylijczyka. Jak widać Rua miał inne plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Z Gustafsonnem bez formy..." nooo jak Shogun przegra to jest bez formy "Evans walczy w kratkę" no tak, bo Evans to jakiś niesamowity finisher i agresor w walce a co do ostatniego zdania to akurat na SFD praktycznie nikt nie stawiał w tym ja na Te Hune - nawet w typerze więc o czym ty gadasz.. walczy się na tyle na ile pozwala przeciwnik i to jest zawsze nr 1 jako czynnik wpływający na porażkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ty tam wiesz jak nigdy nawet sparingu nie miałeś nie mówię o forumowiczach SFD, że go skreślali ale na innych forach często widziałem wpisy, że nie da rady. Nawet u buchmacherów nie był faworytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Chodzą plotki, że Shogun zmierzy się z Philem Davisem. Fatalne stylistycznie zestawienie dla Shoguna. Chociaż... Machida dawał radę to i Shogun może dać. No i szansa na KO jest zawsze gdyż walka zaczyna się w stójce. Ewentualnie jest nadzieja, że Phil będzie chciał pokazać jak poprawił swój boks i walka będzie toczyła się w płaszczyźnie korzystnej dla Mauricio
Stawiam 50 na 50 jeśli Rua wyjdzie w dobrej dyspozycji. Jak będzie dobrze pracował na nogach i katował zapasy/walkę pod siatką to ma szanse utrzymać walkę u góry. No i jak wygra to pokaże, że nawet z dobrym zapaśnikiem jest w stanie dać sobie radę. Miałby dużo do zyskania. Wolałbym żeby wygrał decyzją po 3 rundach broniąc obaleń niż przez szybkie KO w 30 sekundzie walki. Zobaczyłbym w końcu jak jest u niego teraz z tym wszystkim- z zapasami, kondycja, kopnięciami. Bo walka z Te Huną dała nadzieję ale wszystkiego do końca nie wyjaśniła... Co myślicie o tym zestawieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja myślę, że to fatalne zestawienie dla Davisa - sam to przyznałeś w 2 zdaniu a 50/50 dajesz.. 1 z najgorszych stylistycznie zestawień dla Shoguna w tej dywizji, nawet Evans byłby imo lepszym zestawieniem, tylko Jones trudniejszy. Davis to w ch** mądry fighter i walczy tak żeby sobie w stójce nie zrobić krzywdy, zapasy i parter na zaj**istym poziomie, Shogun go nie podda, nie ma takiej j**anej możliwości, na KO na drewnianym Davisie jest szansa aczkolwiek Davis imo na nic się nie nadzieje - imo Davis przez poddanie - 2 runda.

"Wolałbym żeby wygrał decyzją po 3 rundach broniąc obaleń niż przez szybkie KO w 30 sekundzie walki." widzę, że niektórzy się uczą ode mnie tylko, że na dec z Davisem imo nie ma szans - tylko KO/TKO..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-12-20 00:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ale Machida ma jedno z najlepszych TDD w UFC. Shogun jak na razie nie. Z drugiej strony Shogun nie będzie się cofał jak Dragon, a stójkę od Davisa ma lepszą na pewno. Może go znokautuje. Zobaczymy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o takim treningu?

Następny temat

UFC on Fuel 7: Barao vs. McDonald live in England!

WHEY premium