SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Jedynym plusem tej diety, przynajmniej u mnie był brak głodu, metabolizm strasznie zwalnia na takich kcal bez wegli. Szczerze nie polecam chyba, że ktoś zaspał i chce zrobic szybko forme na plaze:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Haha Ci co nie zdąża na wakacje to już kombinują wszystkiego co sie da. Najlepsi są CI co przyjda na koniec kwietnia i beda chcieli do czerwca forme kose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
mam do was pytanie bo bedzie mnie czekało ładowanie. I chodzi o to ile mniej wiecej ww na kg masy ciała dostarczyć ? i ma to wielkie znaczenie z czego to dostarcze ? planuje ( ryz z jabłkami i twarogiem, omlet z dzemem, jakies 100g krakersów i cos slodkiego ) czy raczej nie jeść jabłek , jakiegos jednego batona i tych krakersów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
szczota28282
Haha Ci co nie zdąża na wakacje to już kombinują wszystkiego co sie da. Najlepsi są CI co przyjda na koniec kwietnia i beda chcieli do czerwca forme kose


Ja się już nauczyłam po samej sobie, że nie da się zrobić zaj**istej formy SZYBKO - na to potrzeba czasu i przemyślanego działania a nie kombinowania na sam koniec 'może się uda a może nie'. Chyba, że ktoś lubi takie 'emołszyn' to powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Noo doris cos w tym jest. A powiedz mi co do mojego pytania wyżej orientujesz sie coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Podsumowanie dnia !
-na czczo wpadło 45 min cardio
1. Posilek: omlet na słono (5 jajek, szczypiorek, koperek , przyprawy )
2. Posiłek: omlet na słodko ( 5 jajek, kakao, slodzik, aromat )
3. Posiłek: 200g kury + warzywa + olej lniany
Trening klatki + 15 min interwały 30sek/1min i pozowanie
4,5 Posiłek: 200g kury + 50g orzechów
6. Posiłek: 200g kury + warzywa + olej lniany
Samopoczucie od godziny 11 mega pozytywne, siła na treningu była od jutra po treningu do środy nocy ladowanie WW zobaczymy co z twgo będzie, chociaż sie zastanawiam czy nie przesunąć o jeden dzień:)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
szczota28282
Noo doris cos w tym jest. A powiedz mi co do mojego pytania wyżej orientujesz sie coś?


Nie mam zielonego pojęcia - nigdy się tym nie interesowała bo nie brałam pod uwagę by wprowadzić u siebie :D
Aczkolwiek jakoś ładowanie słodyczami mi tu nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Doris.K
szczota28282
Noo doris cos w tym jest. A powiedz mi co do mojego pytania wyżej orientujesz sie coś?


Nie mam zielonego pojęcia - nigdy się tym nie interesowała bo nie brałam pod uwagę by wprowadzić u siebie :D
Aczkolwiek jakoś ładowanie słodyczami mi tu nie pasuje


Więc ,zostaje przy ryzu z jablkiem i kurczaku z ryzem hehe

Zmieniony przez - szczota28282 w dniu 2015-03-23 21:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
wg mnie ładowanie powinno wyglądac tak:
wegle wysoko wiekszosc złożonych, na spokojnie z 8g/kg masy ciała:P
białko około 100-150g
tłuszcze max 30g
Czyli słodycze niebardzo:)

Zmieniony przez - Kamil R w dniu 2015-03-23 21:05:56

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
No w ogóle nie będę ich jadł nie są mi do szczęścia potrzebne tylko w sumie wole się wszystkiego dowiedzieć :) a co sądzisz o cukrach z jabłka ? jak zjem z 400g jabłka to jakies 50+ węgli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

Następny temat

Wiosna się już rozpoczęła, zabieramy się do dzieła - progres z UNS xD

WHEY premium