SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matiihard - 120 procent ! przygotowania !

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
brak pompy to Ty będziesz mieć za kilka dni hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
No pewnie wtedy już bedzie totalna lipa haha :) ale wszystko sie okaze ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ale żeś sobie chłopie wymyślił - jestem w szoku aczkolwiek powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no mało czasu musi gonić forme :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
No tak sama koncówka 3 tygodnie zostały , potem myślę żeby podtrzymać wszystko i wyjść w maju :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
no mało czasu musi gonić forme :)


No dobrze dobrze, niech goni - oby na dobre mu to wyszło.

Co dziś w planach?:) Jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
U mnie ogólnie dzisiaj wpadło 45min cardio na czczo potem tradycyjny omlet. Reszta posiłków taka sama tylko ze zamienilem wszystkie orzechy ziemne na wloskie:) samopoczucie hmm chyba ok zamulony ale przez pogode raczej i niewyspanie bo w nocy skurcze lapaly w lydce i stopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Mam do was pytanie bo kupiłem dzisiaj paski keto denix i zastanawiam się jaki wynik musi być żeby sprawdzić czy ta dieta "działa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
szczota28282
U mnie ogólnie dzisiaj wpadło 45min cardio na czczo potem tradycyjny omlet. Reszta posiłków taka sama tylko ze zamienilem wszystkie orzechy ziemne na wloskie:) samopoczucie hmm chyba ok zamulony ale przez pogode raczej i niewyspanie bo w nocy skurcze lapaly w lydce i stopie


skoro skurcze, to może zacznij suplementować się magnezem z potasem?
kiedyś tam też budziłam się właśnie przez skurcze, włączyłam ww tableteczki i w miare przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Jeżeli chodzi o magnez to biorę najwyzej zwiększe dawkę i zobaczę. A o tej ketozie laura nie wiesz nic moze ?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łukasz Mizera - droga do mp 2016

Następny temat

Wiosna się już rozpoczęła, zabieramy się do dzieła - progres z UNS xD

WHEY premium