SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass XLL- problem

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
Zakupiłem Masa 4,8kg o smaku wanilio-karmelowy(jak dlamnie najlepszy smak;D) i gdzy go mieszam starasznie się pieni.
Mieszam go w szejkerze i przy 250ml mleka, daje 2 pełne miarki i po wymieszaniu powstaje dodatkowo 100ml piany, która schodzi około 10-15min.
Czy to normlne czy coś jest nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
To, że odżywki się pienią to normalne, także bez obaw.
Sprawdź datę ważności ewentualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
to jest mass xxl

co do piany moze za dlugo potrzasnasz i zbyt intensywnie ?

mass xxl naprawde dobrze sie rozpuszcza zarowno na wodzie jak i mleku wiec sprobuj troszke mniej drastycznie wymieszac

pozdro

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
ważność do czerwca 2013r.
gdy mało intensywnie potrzasam to zostaja grudki wiec nie wiem co jest z tym masem; a jak zawsze nie miałem nie miałem żadnych kłopotków co do masa.
Może jakaś wadliwa seri aczy co:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
a ile procentowe mleko dodajesz do masa? bo im więcej w nim tłuszczu tym bardziej może się pienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
mleko 3.2%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Mialem z massem xxl podobny problem.Mialem czekoladowy wszystko bylo ok ale jak kupiłem truskawkę to się strasznie pieniła nie wiedziec czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ja nie wiem, czy ja już nie zwracam na to uwagi, że się coś pieni bo nie widze nawet nie patrze, nie czuje piany i szkoda, że nie pije teraz masówki bo bym przetestował.
Twój gainer na pewno jest oki, jeśli był szczelnie zapakowany i nie śmierdział to jest dobry. Więc ja nie wiem czemu się u Ciebie tak dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Namówiłem kumpli na Whey 100% , i dostałem pretensje z ich strony że się pieni nieziemsko.Jestem smakoszem Whey 100% od dłuższego czasu i nigdy nie zdążyło mi się żeby zostały grudki lub piana by była.Widocznie jest to wina po stronie konsumenta , najwyraźniej tak prostą czynność jak zrobienie białka może wykonać nie poprawnie.Ja nigdy osobiście nie trzęsę szejkerem , zawsze robię parę ruchów w lewo , prawo i gotowe.Zero piany , zero grudek.Wszystko "OŁ RAJT"

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1917
wczoraj dolałem do mleka 3.2% troche wody i było lepiej już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2419
To że sie pieni jest normalne.Ja teraz też wcinam masa i też sie pieni ale wchodzi dobrze a piana powstaje od mleka zrob test wlej samego mleka potrzasnij i zobaczysz ze mleko sie pieni :) Wcinaj i rośnij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulka

Następny temat

Nitrobolon 2 i CM3

WHEY premium