SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie szkodzi ze piszesz . a czemu mialbym sobie odpusci jestem na 17 dniu i ja widze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
a jak wyglada lipo albo gino? bo nie wiem jak to wyglada, rozjasnicie mi? pomocnemu czlowiekowi dam soga

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipo - to po prostu zatłuszczenie okolic klatki piersiowej
a gino to rozrost gruczołu.

Na wiki masz foto, także tutaj na forum https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA-t158225.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
na pewno tak to nie wyglada, mam po rostu tluszczu w okolicach klaty,
http://storage.sfd.pl/1/images2004/20041116162907.jpg 

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to redukcja i będzie po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Dzięki stary, zawsze ty mi sluzysz dobra reka, pytanie jedno jeszcze;mam 3 szwy na plecach w dolnej czesci, zalozono je w piatek 13, zwolnienie z wf na 2tyg mam, zdejmuja mi je w pon. kiedy bede mogl zaczac trening silowy, bo zamierzam 15 pazdziernika zaczac, czy moze wczesniej mozna?

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na tym się nie znam, proponuję zapytać się lekarza przy zdejmowaniu, aczkolwiek jak zwolnienie z wf tylko na 2 tyg, to myślę, że 15.10 będzie już ok - ale tak jak mówie, lekarz będzie wiedział lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
dzieki. teraz pytanie odnosnie posilku przed chwila zrobilem sobie: 1 jajko,30g platkow owsianych, jogurt naturalny 350ml,jablko, 1/4 szklanki mleka, czy takie cos mozna nazwac posilkiem czy jednak daniem na wywolanie biegunki, jak sadzisz?

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jajo w jakiej formie?
ja tam gorsze mixy robiłem i biegunki nie było. Posiłek jakiś to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
j/w ja mixowałem owsiane, mleko, surowe jajka, kawę, kakao, orzechy/oliwę + słodzik i było ok :pp

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze mysle ?

Następny temat

Dieta do poprawy

WHEY premium