SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2573
Cześć mam na Imię Konrad mam 15 lat i od tygodnia jestem na etapie masowania.Dietka elegancko ułożona jedzenie dobrane do zapotrzebowania , ale pytanko , czy przytycie 4kg w tydzień przy zjedzeniu minimalnego zapotrzebowania organizmu jest normalne? Boje się że się zaleje lub zalałem być może za dużo jem? albo nie robię aeroby? Proszę o Pomoc
Jedzenie:

Zmieniony przez - kondzio4474 w dniu 2013-12-08 12:37:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21652
Pierwszy tydzień zawsze jest taki . Kg szybko wpada bo uzupełniasz zapasy glikogenu , pompuje się woda i zalega żarcie w kichach :) . Nie przejmuj się tym obserwuj co się w lustrze dzieje

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78720
jw poczekaj jeszcze z dwa tygodnie i opserwuj ciało /wagę

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2573
powiem tak że w ten jeden tydzień to można by powiedzieć mogę się mylić zrobiłem się w rękach troszku większy i lekko brzuch mi zalało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21652
Nie możliwe zebyś po tygodniu takie coś zauważył :) . Wróć za pare tygodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pod koniec grudnia opisze co się zmieniło i jak z wagą a powiedz mi co jeszcze mogę jeść zamiast orzechów włoskich? A i mógłbym twaróg zamienić na coś innego na wieczór od czasu do czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Pewnie ze mozesz zamienić twaróg ... Jedz normalne źródła białka , pierś albo jajca nie musisz zawsze twaróg wcinać . Co do orzechów to zamień na rybę , albo jak chcesz nabić np przy tej bułce tłuszczu to daj masło zwierzęce extra :) .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wróciłem do tematu po kolejnych dwóch tygodniach masy.Waga stoi praktycznie w miejscu od pierwszego tygodnia masy ale podlało mi brzuch. Nie wiem co robić jak coś mogę fotki z przed masy i z dzisiaj dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1213
właśnie ja w miesiąc z 62kg do 68kg skoczyłem
i mi brzuch trochę zalało ale tak to jest poprawa i w łapie niby ... niby :P

Moje odpowiedzi są oparte tylko na moim doświadczeniu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a grupa krwi - mit, czy prawda?

Wheya