SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Witam, jestem ektomorfikiem o wzroście 182cm i wadze 59kg. Chciałbym poprosić o pomoc w rozpisaniu mi diety. Biorę około 12 dni białko, ćwiczę od paru dni u siebie na siłowni. Wiem że muszę pić min. 3l wody dziennie oraz stopniowo zwiększać kcal aby mój żołądek przyzwyczaił się do większej ilości spożywanego przeze mnie jedzenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Okej to poprawię, a co do treningów to FBW? I jeszcze załóżmy drugie śniadanie to ta 10:30 jestem w szkole przerwa 5 minutowa ciężko mi będzie zjeść tuńczyka z wody 100g

Zmieniony przez - wujo123 w dniu 2015-06-08 07:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
wypełnij ankietę z egulaminu i daj zrzut odżywiania wg wzorca https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html i rozpisz swój trening

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Proszę (chyba dobrze zrobiłem).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ale nadal ankiety nie ma o Tobie i rozpiski treningu

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-06-03 20:36:56

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Znaczy trening nie wiem jeszcze jaki ułożyć. Chodzić na siłkę chce pon/czw/niedz żeby mięśnie miały 2 dni odpoczynku, myślę że pon klata/brzuch czw biceps/triceps niedz klata/biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1649
a kolega to nogi posiada?plecy? i coś takiego jak triceps:) widzę że trening na zestaw imprezowy:) a tak na serio to ten trening się nie nadaje, nawet do splitu tego nie można zaliczyć. Poczytaj o FBW, taki trening będzie najlepszy na początek. A co do diety to rozpisz jeszcze raz, bo napewno wszystkiego nie jesz po 100gr.I wstaw ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zacznij od ANKIETY dzialu następnie przejdziemy do trenibngu bo widać ze tylko dyskotekowo chcialbys trenować co jest podstawowym bledem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Wszyscy tylko biednego dwuglowego ramienia atakuja hehe ;3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Nie mogę dodać ankiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :
Waga :
Wzrost
:
Staż treningowy:
Obwód pasa
Obwód klaty:
Obwód uda:
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis:

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 94
Nie o to chodzi, chodzi o to że na górze nie mam tych pasków żeby dodać ankiete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę masy

Następny temat

Spalanie tłuszczu - czy mam odpowiednie tętno??

WHEY premium