SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg i nastolatek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Sa rozne szkoly jedna mowi ze nie urosniesz droga mowi ze to w niczym nie przeszkadza w tym wieku nie powinienes obciazac kregoslupa wiec trening domatora ale jezeli zalezy Ci na prostownikach to lawka rzymska wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Głównie zależy mi na sześciopaku, szerokim ramieniu, szerokich barkach i wyrzeźbionej klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
Z tego co wiem to ta szkola ze przez cwiczenia silowe w wieku takim jak piszesz sprawia ze nie urosniesz to juz dawno zostala obalona i co tylko wiec sony299 powinienes sie powstrzymac od pisania takich glupot. ale co nie zmienia faktu ze domatore teraz jest dla Ciebie najlepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
przez kogo została obalona ? chyba przez Ciebie . Nie pisze głupot tylko radze mu dobrze bo w wieku 14lat nie powinien obciązac kręgosłupa . Sam zaczołem cwiczyc w wieku 15lat i od tamtego czasu przez 4lata urosłem chu wielkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
Przezemnie napewno niee, napewno przez Amerykanskich naukowcow byla opracowana ta stara :D ja zaczolem cwiczyc w gimnazjum, w gimnazjum bylek najnizszy w klasie, teraz mam prawie 190 czy jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule ? czy moze to wszystko jest w genetyce i PRAWIDLOWE cwiczenie nie ma na to wplywu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
j/w nawet jest gdzieś artykuł o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Ci naukowcy tylko mieszaja ^^ no moze tak być wiec są dwie teorie ,ale czy zaczynajac cwiczyc w gimnazjum cwiczyles siłowo obciazajac kręgosłup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale cały czas jak ćwiczyłem nie wykonywałem ćwiczenia na grzbiet, przysiadów ze sztangą itp oraz żadnych ćwiczeń ze sprzętem na stojąco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla kolegi

Następny temat

Redukcja i trening

WHEY premium