SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy Ciąg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga

67

Wzrost

174

Staż treningowy

10 miesięcy

Obwód pasa

pas 73 biodra 84

Obwód klatki piersiowej

95

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia , piłka nożna , worek treningowy x2 razy w tygoniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry ( brak choroby od jakiegoś roku )

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia , treningi domowe , piłka nożna , basen okazjonalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 300
Witam chciałbym się dowiedzieć , czy robienie martwego ciągu małymi ciężarami przy moim wieku jest szkodliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1024
ja bym ci odradzal, zastap MC lawka rzymska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 300
kamils31 widzę , że pomocny jesteś ;) jak nie masz nic do dodania to po co piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Przy małych ciężarach wątpię żeby Ci zaszkodziło :)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Rób. Ucz się techniki. Nie przesadzaj z ciężarami. Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko pamiętaj, żeby tych ciężarów nie używać za dużych, bo po co od młodego sobie szkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
w Twoim wieku trening z ciezarem wlasnego ciala wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
imo odradzam w tym wieku trening z ciezarami/
j/rutkow
wlasnym cialem jak najbardziej trenuj. kijem od szczotki chocby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arte.Et.Labore
ja bym ci odradzal, zastap MC lawka rzymska

Co do tego co chłopaki wyżej napisali - tj treningu obciążeniem własnego ciała to ławka rzymska będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 300
Panowie ale to nie rozumiem już tego , ćwiczę 10 miesięcy a Wy mi doradzacie teraz trening własnym ciałem... Czy jest w tym sens?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

dietka do oceny

WHEY premium