SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marta1223 // Powrót do normalności ,czyli kobitka walczy o mase :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Marta jak Ty chcesz masę budować na posiłkach w których masz 50gr kurczaka. Ile Ty tego białka zjadłaś w sumie dzisiaj? Bo według mnie nie za wiele. A gdzie zdrowe tłuszcze? W II posiłku spokojnie mogłabyś dodać w tym o 16 tak samo, no i na kolację też jakieś tłuszcze powinny być.
Musisz pamiętać, że na treningu musisz dawać z siebie wszystko. Musi być progres.
Nie załamuj się. Każda z nas ma takie dni. Ja ostatnio też, ale nie wolno się poddawać i trzeba walczyć dalej. Nam kobietom jest bardzo trudno zdecydować się na nabieranie masy. Boimy się kalorii, tłuszczyku, większej wagi. Takie już jesteśmy. Ja jak trochę zrzucę, też przechodzę na masę. Więc trzymaj się. Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Dziękuje Anitan za slowa otuchy. Spokojnie białka staram się pilnować-w ciągu dnia zjadam ok 5 piersi z kurczaka i twrozek zazwyczaj na kolacje ,tluszcze oczywiscie rowniez są,myslalam tylko,ze okolo treningowo lepiej ograniczyc ,przy tak duuuuzej ilosci ww :)

A co do tej masy masz racje- chcialabym szybko odbudowac to co stracilam i wrocic do dawnego wygladu co do centymetra,ale boje się tego co będzie po drodze. Chyba musze jeszcze sie uzbroic w sporo cierpliwości,ale tak jak mowisz-trzeba walczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Okołotreningowo nie dodawaj tłuszczy, ale w pozostałych posiłkach tak. Napisałam o tym, bo w twojej rozpisce nie widziałam ich.
A cierpliwość to podstawa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Więc tego się będe trzymać.
A kalorii jakims cudem wczoraj udalo mi się dobić-tu wlasnie szczegolna zasługa tluszczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Obawialas sie ww i teraz dajesz we wszystkich posilkach? Jestem pod wrazeniem. Bo po treningu jak zjesz to sa przerabiane na glikogen chyba, czyli bezpiecznie, ale w 2 posilku po treningu? Serio nie jestes w stanie zjesc 100g ryzu? Tez bym tak chcial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Wampirate nie zapominaj ,ze Ty jestes chlop i tak ma być ;) niestety nie daję rady wcisnac w siebie tyle ryzu i kurczaka,strsznie ciezkosie czuje potem. Ledwo co sniadanie przed trenigiem dzis zmiescilam ,a bylo to 80g platkow i 100 g kurczaka,odrobina migdalow :) No ale na szczęscie jakos zyje.

Dzisiaj TRENING A 12/10/8 powtorzen
1)przysiady do kąta prostego 3s 42 kg(+2) /44,5(+0,5)/46
2)Wiosłowanie końcem sztangi 17/19/24
3)wyciskanie płasko sztangielek 8/9/11
4)wyciskanie sztangielek w staniu 8/9 kg
5)uginanie francuskie sztangielek 5/6 kg
6)unoszenia nog w podporze 3s 25/23/25
7)spięcia brzucha z obciążeniem 3 s 20/25/25 6/7(+1)/7 kg
8)wznosy na palce ze sztanga na barkach 3s x 25 43 kg(+1kg)

1) w przysiadach staralam sie zejsc nisko,aczkolwiek bardzo czulam napięcię brzucha i krzyza ale nie wiem za bardzo ,czy to dobrze
2)tutaj bez większych problemow
3) tu rowniez wszystko wykonane ;) od następnego treningu planuje progres ,ale nie wiem czy poprawnie byloby takim sposobem :sztangielki 9kg/11 kg i nastepnie przejsc na sztange z obciazeniem 22kg,poniewaz nie mam do dzyspozycji sztangielek 12 kg,a na 13na pewno polegne.
4)8kg ladnie poszlo 12 powtorzen no i w 9 -tce w koncu progres 9,5 powtorzenia,nastepnym razem zporusze ziemie,aby wykonanac zalozoną ilosc powtorzen ;)
5)z piątkami jakos poszlo,ale na 6 juz brak mi sil,stram sie wykonac,ale ciezko tu o poprawność ;( nie bylam zadowolona z tego cwiczenia wiec dolozylam jeszcze uginanie rąk w podporze

Dieta
-owsiane,kurczak,kawalek jablka,migdaly
-kasza,kurczak
-kasza-kurczak
-kurczak,orzechy ,pomidor,otreby
-to samo
-to samo ;)
-i serek wiejski z oliwa

Gorsze sampopoczucie i spadek motywacji jeszcze o sobie przypominaja,chyba za duzo mysle o tym wszystkim i pogoda jeszcze tak potrafi dobić. Ale wierze,ze sie polepszy i jakos staram sie wytrwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. W przysiadach mięśnie brzucha są stabilizatorami, więc normalnie że je czujesz. Mnie najbardziej dają się we znaki w przysiadzie przednim. Co do krzyża, to raczej nie powinno to mieć miejsca. Skup się na ściągnięciu łopatek i wypchnięciu klatki piersiowej do przodu, aby plecy zachowywać proste.

3) Tzn. zmienisz z dwóch sztangielek po 11kg na sztangę 22? Jeśli tak, to z braku większego obciążenia na sztangielkach, dobrze zrobisz

Chyba faktycznie pogoda kiepsko na nas wpływa. Myślałem, że już zostanie wiosennie, a za oknem mnie śnieg zaskakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94612 Napisanych postów 364587 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669515
powodzonka w dążeniu do celu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Dzięki Rossi za radę ;) przysiady to rzeczywiscie jedno z najtrudniejszych cwiczen,a do tego potrzeba w nich maksymalnego skupienia. Najlepsze potem jest drzenie nog i twarde uda,wtedy czuc poprawnośc wykonania;)

dziękuje lodzianin1 mam nadzieje,ze wytrwam ;_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Jak tam? Nic nie piszesz. Mam pytanko, czy ćwiczysz 3x w tygodniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ulozeniu trening na redukcje tkanki tłuszczowej

Następny temat

Jak ułozyc diete i dobry trening HELP

WHEY premium