SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marek 'Oley' Olejniczak IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
na masie są to dlatego takie wydęte mają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jak na taka mase Marek ma swietny brzuch. Młody wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Ps zawsze mnie ciekawi jak się czują kulturyści w samych majtkach
przed publicznością jak dla mnie to conajmniej trochę uwłaczające ale taki sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
Oni nie wychodzą na scenę pokazywać jaj , dlatego nie rozpatrują tego tak jak Ty napisałeś .
Myślę , że to normalne .
Pływacy też nieraz w samych majtach , na zawodach oglądanych przez publiczność + telewidzów .
Uwierz mi nikt im na jaja nie patrzy , przez ten moment w którym stoją chociażby na słupkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Pływacy też nieraz w samych majtach" innej opcji nie ma chyba że bez "majtów", na plaży też są ludzie i patrzysz sie im na jaja?

Swoją drogą, czemu nie słychaszłem otym gosciu? po pierwszym zdjęciu szczeka opada, przeiceż tacy goście to pro są...

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-12-14 13:04:30

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
O Marku Olejniczaku nie słyszałeś, dobrze rozumiem?

No to chyba słabo się interesujesz polskim bb...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no polskim słabo musze sie przyznac od niedawna. Ale ma dużo lepszą sylwetke od innych polskich z czołówki wg mnie.

pierwsze zdjęcie masakra, barki przechodzą w motyle, kaptury, fajny kształt brzucha, kawał uda no i nie ma braków nawet w łydkach oraz rpzedramionach

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-12-14 14:22:40

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
jeden z najlepszych polskich kulturystow, ktorych sylwetki bardzo mi sie podobaja
super

moc i sila

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ślub Głuchowskiego!

Następny temat

Marian Glinka nie żyje

WHEY premium