SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marek 'Oley' Olejniczak IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1881949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Zdecydowanie bardziej motywacyjny w stylu amerykańskim, ale filmiki Roberta, w których przekazuje olbrzymią wiedzą w sposób prostu to jednak bardzo dobry pomysł i chętnie zobaczyłbym Oleya w takim filmiku z omawianiem ćwiczeń itp kulturystycznych aspektów, ale i Roberta w tak zmontowanym filmiku jak u Oleya

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Poczytaj poprzedni dziennik Oleya, u poprzedniego sponsora - to zobaczysz jakim arsenałem ćwiczeń chociażby dysponuje Oley. Mega pozytywny gość. Sam z nim w tamtym dzienniku pisałem właśnie o takich nietypowych i mało znanych ćwiczonkach bo to też mój konik jeśli idzie o trening. A dzisiaj 90% odbiorców woli posłuchać muzyki i popatrzeć niż słuchać i próbować zrozumieć o czym nadawca mówi. Kultura obrazkowa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Dlatego zaznaczyłem, że mógłby Oley z 7nutrition coś nagrać w stylu jak Robert to robił z omawianiem ćwiczeń plus jakieś nowinki itp Lubię filmiki instruktażowe i teraz jak Oley jest PRO to szansa na ich rozpowszechnienie jest zdecydowanie większa

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Nordic Pro 2015













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
TŁUSZCZE. Jaką rolę odgrywają w diecie Marka Olejniczaka.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ślub Głuchowskiego!

Następny temat

Marian Glinka nie żyje

WHEY premium