SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman vs Przemysław Saleta II - Never Ending Story %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30619

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Najman - kocham Cię!

A tak serio, to na wywiadzie widać jest mocno podłamany. Oj Marcin, Marcin, zdrowia!

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-11-06 14:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7237
Saleta bardzo słabo..Te słabe ciosy,front od niechcenia, nie mówiąc już o tym, że Saleta był tak szybki jak moja babcia..
No sorry chłopaki ale taka forma u byłego mistrza świata?
Najman jest w tym sporcie nikim a moim zdaniem jakby miał kondycje to by w końcu trafił Saletre i game over ;p
Nie wiem jakby to wyglądało w boksie ale na 100% Przemek by go nie znokautował bo po prostu nie ma siły, więc walka na pts lub Marcin kończy Salete.
Ok teraz możecie mnie zjechać

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Modboy

Ok teraz możecie mnie zjechać


Masz, pogadaj sobie z Kulejem:
http://sport.onet.pl/wideo/najman-saleta-sprawa-honoru,10676485,2,klip.html#


Kulej żyje w innym świecie, w jakimś matriksie, gdzie Najman ma talent i umiejętności

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no najman jest prze choy d**** jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Modboy, a widziałeś ostatnia Muhammada Aliego?

Jakiś żart, taka forma u byłego mistrza

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-11-06 15:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mi się wczoraj przypomniał skecz Marcina Dańca o Gołocie.
Bo walkę przegapiłem. Na moment wyszedłem do kibla i tyle.

A Najman zaj** i sty w w wywiadach. Walki nie przegrał. Nie będzie się tłumaczył, ale zawsze coś itd.

Obstawiam kolejną walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
DRWIJCIE DALEJ MIERNOTY, POWIADAM DRWIJCIE!!
JAKBYSCIE MIELI CHOCIAZ CZASTKE TEGO DUCHA WALKI CO MA NEJMAN TO BYHSCIE SIE MOGLI WYPOWIADAC A TAKTO CICHOSZA INTERENTOWI NAPINACZEq! ZNAM ICH OBU I WIEM ZE PRZEMEK JEST SZTUCZNIE POBUDZANY TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NARKOTYKI ALE NIE CHCE TEGO GLOSNO MOWIC WIECIE O CO CHODZI HEHE KONTRAKTY ITP. DUZA KASE BY STRACIL JAKBY TO WYSDZLO, NO OGHOLNIE TO MARCIN WYGRAL, MIAL 2 OBALENIA KTORE BY SIE LICZYŁY MIMO ZE TO FORMULA K1 ALE PODKRESLAM - GALA MMA!!!!! HEHE INTERENTOWI ZNAWCY PONADTO SEDZIOWIE NIE ZEZWOLILI NA TO BY MARCIN WALCZYŁ W OPASCE POWER BALANCE KTORA ZAWSZE NOSI NO TO SAMI PRZYZNACIE TROCHE NIE HALO...

NO szkoda ZE TAK WYSZLO ZLALAM NOGE ALE NIE MOZNA GO ZLAMAC PSYCHICZNIE, OGOLNIE TO 2:0 DLA MARCINA CIEKAWE KIEDY SALET ZNOWU BEDZIE CHCIAL REAWZ IDE SPAC NARA



Komentarz wklejony przez kogos na inso

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pewnie Kulej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Cokta SOG za ten tekst!

Cris, myślałem, że Ty to serio piszesz

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Dobry polew miałem z tego wywiadu, powiedzcie mi to psychotropy czy wrodzony idiotyzm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O sile ciosu punchera...

Następny temat

MŚ OPEN SHINKYOKUSHIN 2011

WHEY premium