SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman vs Przemysław Saleta II - Never Ending Story %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30628

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...wydaje mi się ze Najman wygra , jest młodszy... – podczas ich ostatniego starcia także był młodszy.

...nie podniecajcie się ta stójką że Saleta lepszy...
– do kogo ten tekst

...Fakt jest taki że Saleta na walkę jest już za stary , niech zajmie się trenowaniem młodych a nie chapaniem kasy kiedy tylko nadarzy się okazja... – nie chcesz – nie oglądaj. Skoro są tacy co chcą zobaczyć walkę, to niech walczy.
A co do chapania kasy, to się nie wypowiem altruisto.

Na papierze lepszym zawodnikiem jest Saleta bez dwóch zdań ale bez nerki będzie mu ciężej... – jak wcześniej, podczas ich ostatniego starcia także był bez nerki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
był młodszy ostatnio i nerki tez nie miał , i dostanie w******* , chcesz jeszcze coś dodać ?
ps. do Altruisty mi daleko ;) a że jest ktoś w tym kraju co chce wy***ać paręnaście tysięcy złotych na takie SHOW to proszę bardzo , a walkę chętnie obejrzę i się pośmieje
pzdr

Zmieniony przez - kiras3 w dniu 2011-09-19 11:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...i dostanie w*******...

Zdecydowanie stawiam na Przemka.

Jak to mówią nasi sąsiedzi - pażyjom, uwidim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie wiem jak można stawiać na celebrytę w starciu ze sportowcem. Sportowiec zawsze wygra, nawet emerytowany.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mówią nasi sąsiedzi - pażyjom, uwidim - zgadzam sie
zobaczymy jak potoczy sie walka ja mysle ze wygra najman, inni mysla ze wygra saleta , okaże sie w ringu , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
mi sie marzy DOUBLE KO, sprawiedliwosc musi byc

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
Jestem ciekawy co Najman pokaże ? Generalnie stawiam na Przemka.

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jestem ciekawy co powie po przegranej walce



Zmieniony przez - MMA w dniu 2011-09-20 11:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie skreślajcie go od razu , fakt to pajac jak ch** , rzuci sie na morderczy atak i gradem ciosów pokona Przemysława... chociaż w sumie double KO nie byłoby złym rozwiązaniem , w ufc chyba bylo cos takiego
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5209
Double KO byłoby złym rozwiązaniem bo wtedy musiało by dojśc do trzeciego starcia xDDD

"I like this feeling of weariness after training, when I'm walking home exhausted dragging my feet.
I like this a lot." Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O sile ciosu punchera...

Następny temat

MŚ OPEN SHINKYOKUSHIN 2011

WHEY premium