SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Williams vs Martinez II

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3047

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Walka już blisko...

Stawiam na Williamsa...Martinez był niedoceniany i myślę,że na walkę z Williamsem przygotował się najlepiej jak mógł.Natomiast Paul trochę zlekceważył Martineza...Nie wykluczam wygranej Martineza,ale w tym przypadku sądzę,że Paul wyciągnie wnioski z pierwszej walki i swoimi atutami wypunktuje Sergio.

Williams na PTS...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-18 04:48:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
9 kategorii Manny już nie zdobędzie a walka w wadze Martineza oznaczała by sromotną klęskę PacMana. Sergio nie zejdzie poniżej 70kg to by go wykończyło a do walki wyszedłby odwodniony i osłabiony. W middleweight Martinez zdominował by Pacquiao siłą fizyczną i warunkami. Manny przegrałby to przez KO dlatego nie wierzę ,że zdecyduje się na wizytę w 9 już kategorii wagowej.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Właśnie wyleciał mi z głowy temat tej walki, nie można przeoczyć bądź pominąć takiej walki. Pierwsza walka to było coś wspaniałego i znakomity pokaz boksu z obu stron. Ja ryzykuje i stawiam na Martineza przed czasem!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Podczas konferencji prasowej przed rewanżowym pojedynkiem z mistrzem WBC wagi średniej, Sergio Gabrielem Martinezem (45-2-2, 24 KO), 29-letni Paul Williams (39-1, 27 KO) zdradził swoje plany na przyszłość. "Punisher" jest przekonany, że w najbliższą sobotę na Boardwalk Hall w Atlantic City wyraźnie pokona argentyńskiego przeciwnika i już planuje powrót do kategorii półśredniej, gdzie być może uda mu się skłonić do walki samego Manny'ego Pacquiao (52-3-2, 38 KO).

- Nie mam wiele do powiedzenia. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że przemawiam za pomocą moich pięści. Reszta przekona się o tym w sobotę. Mamy już za sobą jedną wojne, więc każdy wie czego się spodziewać. Tym razem od początku wiedziałem, że przygotowuję się do walki z Martinezem, więc nie było żadnych zmian podczas obozu przygotowawczego. Odbiorę mu mistrzowski pas - zapowiada Williams.

Obdarzony fenomenalnymi warunkami fizycznymi (blisko 190 cm wzrostu i aż 208 cm zasięgu ramion) pięściarz twierdzi, że ostatnim wyzwaniem jest dla niego król rankingów P4P.

- W tej wadze czuję się znakomicie. Gdy tylko zdobędę pas, to natychmiast wracam do dywizji półśredniej, by zmierzyć się z Mannym Pacquiao. Pokonałem już wszystkich innych, więc został mi tylko on. Jeśli jednak dostanę dobrą ofertę na trzecią walkę z Martinezem, to nie będę miał nic przeciwko. Jeżeli pieniądze będą się zgadzać, to chętnie jeszcze raz pokażę swą klasę - zakończył Amerykanin.

http://www.bokser.org/content/2010/11/18/065333/index.jsp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Mistrz WBC w wadze średniej, Sergio Gabriel Martinez (45-2-2, 24 KO), już w sobotę stanie do pierwszej obrony swego pasa. Rywalem Argentyńczyka będzie inny czołowy pięściarz P4P - Paul Williams (39-1, 27 KO). Będzie to rewanżowe starcie za walkę z grudnia ubiegłego roku. Tamta potyczka kandydowała do miana najlepszego pojedynku 2010.

Jedenaście miesięcy temu Martinez minimalnie przegrał na punkty, choć znaczna część obserwatorów widziała go w roli zwycięzcy. Tym razem "Maravilla" nie zamierza polegać na sędziach i zechce zakończyć walkę przy pierwszej możliwej okazji.

- W sobotę nadejdzie moment prawdy i każdy zda sobie sprawę, że jestem prawdziwym mistrzem. Pragnę podziękować HBO za pokazywanie moich walk oraz trenerowi za poświęcanie mi całego czasu. Mam nadzieję, że tym razem nie będziemy słyszeć po walce żadnych wymówek ze strony Paula Williamsa. Od roku występuję w wadze średniej, więc nabrałem szybkości i sprytu. Będę się z nim bił. Będę atakował i zdominuje go w wymianach. Spodziwajacie się brutalnej wojny - powiedział 35-letni Martinez.

http://www.bokser.org/content/2010/11/18/064026/index.jsp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
*ja już napisałem co myślę na temat walki floyda vs williamsa,manny vs williams on jest zbyt duży jak na nich,chociaż różnie to bywa

W tym starciu stawiam na Williamsa,ich pierwsza walka była ciekawa mam nadzieję że ta też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Sergio Gabriel Martinez- 71.44 kg

Paul Williams- 70.76 kg





Panowie co jest z wami?! Przed nami być może najciekawsza bądź jedna z najciekawszych walk w tym roku a zainteresowanie jest nikłe... Co jest grane!


Spodziewam się twardej wojny i ostrych wymian z obu stron ale ze względu na sympatię do Martineza stawiam właśnie na jego zwycięstwo przed czasem.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No własnie też tego nie rozumiem...Pierwsza walka była mega...

Szykuję się walka dwóch super bokserów bez wyraźnego faworyta jak np. w walce PacMan vs Margarita Gips...

Nawet ważenie przeszło bez echa w światku bokserskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ale też cos późno temat założyliśmy

Liczba mnoga,bo jarzynek też coś nie zakładał i reszta SFD,więc jako my...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-11-20 22:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Sądzę że Martinez wygra przez nokaut . Bardzo zaimponował mi w poprzedniej walce... Williams ma genialne warunki fizyczne, ale nic mu to nie pomoże gdy walka przerodzi się w bijatykę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
no też się dziwie,że jest takie małe zainteresowanie !

Sergio dysponuję ciosem,a williams zasięgiem i wzrostem...





hl z ostatniej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ja i tak stawiam na Williamsa na PTS...Albo i przed czasem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV Otwarty Puchar Polski ADCC

Następny temat

Zagrożenia przestępczością kriminalną w ochronie osób

WHEY premium